Eladó új építésű lakás - Budapest X. kerület (42334649)
INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
+ 29 fotó
hirdetés 1. fotó
tetszik ez a hirdetés
nem tetszik ez a hirdetés
Kedvencnek
jelölöm
Elküldöm
emailben
Megosztás Szavazás
FIX 3% lakáshitelre megvehető
89 500 000 HUF árcsökkenés figyelő

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Budapest X. kerület
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:95 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:2
  • Állapot:Új építésű
  • Hány szintes az ingatlan:Földszintes
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Hányadik emeleti:1
  • Erkély:Van
  • Lift:Nincs
  • Parkolási lehetőség:Udvaron
  • Fűtés:Gáz
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:DNY
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:Van
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:Van
  • Víz:Van
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:Van
INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
  • Üzenetküldés
  • Hívás
Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom
Hrisztu-Pazonyi Dóra
Hrisztu-Pazonyi Dóra
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: PR094593/LK/21320
ingatlan mutatása térképen

Hitel ajánlat

hitelajánlat Promóció, mely nem minősül ajánlattételnek.

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó lakás, Budapest 10. ker.

Nehogy lemaradjon! Utolsó lakás a projektben!

X. kerület Óhegyen, zöldövezeti környezetben, az élhető terek, jó berendezhetőség értékeit szem előtt tartva épül ez a 4 lakásos társasház, melyen már csak az utolsó simítások vannak hátra.

A társasház 1. emeletén található, 87m2-es, ezen felül további 16m2-es erkéllyel rendelkező, remek fényviszonyú, loft hangulatban megépült klimatizált lakása nagy térigényűeknek, home-office-ban dolgozóknak is ideális életteret kínál. Az ingatlan beépített konyhabútorral, a képeken látható burkolatokkal együttesen birtokba vehető.

A lakás központi életterét egy 46m2-es, amerikai konyhás nappaliszoba adja. Minden további helyiség, azaz két háló, egy fürdőszoba + wc, és egy kamra helyiségek is innen megközelíthetőek, mind külön bejáratúak. a nappaliból a 16m2-es, tágas erkélyre is kiléphetünk. Itt akár egy kiülő rész, és egy elektromos grill is kényelmesen elhelyezhető.

A lakás minőségi anyagokkal kivitelezett, felszereltsége mindennapi életünk kényelmét maximálisan támogatja. Fűtését kondenzációs gázkazán szolgáltatja, a nyári napokon optimális hőmérséklet elérésében 5KW-os klímaberendezés is segédkezik. Az épület természetesen homlokzati és födém felőli hőszigeteléssel is ellátott.

A lakás elválaszthatatlan tartozékát képezi 1 darab, nagyobb autóval is kényelmesen parkolható, udvari gépkocsibeálló. a parkoló megközelítése távirányítós, elektromos kapun keresztül történik.

Az épület lakóközössége a másik 3 lakás értékesítésével már kialakult, a szomszédok rendszerető, kulturált életvitelt folytató emberek.

A lakás 98%-os készültségi fokban van, rugalmasan megtekinthető, jelenleg a tulajdonos-beruházó projektirodája található benne. Új építésű, az állam által biztosított otthonteremtési kedvezmények, támogatások is igénybe vehetőek rá.

Tekintse meg, és éljen a lehetőséggel!
Ha felkeltette érdeklődését, kérem hívjon:
Hrisztu-Pazonyi Dóra
-
06706296980

Referencia szám: pr094593/lk/21320 FIX 3% lakáshitelre megvehető

Hasonló ingatlan hirdetések




Felhívom
© megveszLAK.hu
Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal