Eladó családi ház (48515 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 48 515 db
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (79224824)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 151 m2
Telekterület: 9800 m2
Szobaszám: 4
Kecskemét újabb kertvárosi részén, autópálya és bevásárlóközpont közelében, napelemes, medencés, nappalival és 3 szobával rende...
127 000 000 HUF
841 059 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (71344946)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 730 m2
Szobaszám: 4
Eladó Érd tusculanum újépítésű, modern családi ház TELEK: 835 m2 INGATLAN: Az ingatlan paraméterei: *Érd egyik legkedveltebb, ...
196 900 000 HUF
1 357 931 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Abonyi családi ház hirdetés (27537444)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 377 m2
Szobaszám: 4
Abonyban kínálok megvételre egy 63 nm alapterületű, amerikai konyhás nappali+ 3 szobás kialakítással rendelkező különálló csalá...
18 500 000 HUF
293 650 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószelei családi ház hirdetés (36757466)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 1424 m2
Szobaszám: 5
Tápiószelén csendes rendezett utcában kínálok megvételre egy 140 nm -es 2 szintes családi házat a hozzá tartozó 1424 nm kerttel...
54 900 000 HUF
392 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (59373579)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 151 m2
Telekterület: 3200 m2
Szobaszám: 4
127 000 000 HUF
841 059 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (72315735)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 151 m2
Telekterület: 9800 m2
Szobaszám: 4
127 000 000 HUF
841 059 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Recski családi ház hirdetés (51932433)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: 1077 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Recsken. a falu központjában, mégis nyugodt csendes utcában, kínálunk eladásra 1077 m2-es telken egy 51 m2-es...
14 500 000 HUF
284 313 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (72434794)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 648 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Vállalkozók és befektetők figyelem! Eladásra kínálunk egy kivételes lehetőséget Nyíregyháza belvárosának szívében: egy kétszi...
154 900 000 HUF
704 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagymarosi családi ház hirdetés (77319392)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 167 m2
Telekterület: 1744 m2
Szobaszám: 7
Páratlan panoráma a Dunakanyarra és a Visegrádi Fellegvárra - két telek, két épület, végtelen lehetőség! Ez az ingatlan több ...
127 900 000 HUF
765 868 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Versegi családi ház hirdetés (28275724)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 5
~ Egy hely, ahol a csendnek is hangja van ~ Képzeld el, hogy reggelente a szél lágy susogása kíséri az ébredést. a teraszról k...
79 900 000 HUF
799 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Versegi családi ház hirdetés (39889993)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 5
79 900 000 HUF
799 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Versegi családi ház hirdetés (77112343)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 1600 m2
Szobaszám: 5
79 900 000 HUF
639 200 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Versegi családi ház hirdetés (35367432)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 5
79 900 000 HUF
799 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tengelici családi ház hirdetés (23364275)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 3638 m2
Szobaszám: 3
2 Szobás, nappalis ház eladó Tengelicen a szőlőhegyen! 3638 Négyzetméter sík terület tartozik hozzá, amely 2 részből áll. 1251...
21 000 000 HUF
318 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposszekcsői családi ház hirdetés (73655848)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 131 m2
Telekterület: 1843 m2
Szobaszám: 3
Tolna vármegye, Kaposszekcső településen eladó egy 1843 nm telken levő 131 nm családi ház. Az épület régebben kocsmaként üzemel...
25 000 000 HUF
190 839 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi családi ház hirdetés (97778748)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 3
Tolna megye Szekszárd kedvelt utcájában 700 nm-es telken eladó egy 2009-ben épült, mediterrán stílusú, 140 nm-es lakóterületű, ...
117 000 000 HUF
835 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaújvárosi családi ház hirdetés (32575439)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 689 m2
Szobaszám: 3+ 3 fél
Tiszaújváros közkedvelt városrészében, Tiszaszederkényben, a Bajcsy-Zsilinszky utcában kínálunk megvételre egy 150 m? -Es, háro...
39 000 000 HUF
260 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaújvárosi családi ház hirdetés (35695653)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1642 m2
Szobaszám: 3
Tiszaújváros zöldövezeti, kertvárosias hangulatú városrészében, Tiszaszederkényben kínálunk megvételre egy 100 nm-es, felújítan...
33 900 000 HUF
339 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (37733271)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 185 m2
Telekterület: 414 m2
Szobaszám: 4+ 2 fél
Miskolc belvárosának közvetlen közelében, mégis egy rendkívül csendes, nyugodt környezetben kínálunk megvételre egy 2001-ben ép...
69 900 000 HUF
377 837 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Emődi családi ház hirdetés (47639565)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 1603 m2
Szobaszám: 4
Kifogástalan családi ház medencével és gyönyörű kerttel Emődön, Miskolc közelében! Emőd egyik csendes utcájában vált eladóvá ...
215 000 000 HUF
1 535 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal