Eladó családi ház (48509 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 48 509 db
Eladó Ócsárdi családi ház hirdetés (94849345)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1439 m2
Szobaszám: 2
Az Openhouse Dombóvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #172869 hivatkozási számú ócsárdi családi ház. Ócsárdon, felújítás al...
29 000 000 HUF
322 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lakócsai családi ház hirdetés (31938439)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 2931 m2
Szobaszám: 3
Az Openhouse Dombóvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #174004 hivatkozási számú lakócsai családi ház. Eladó családi ház Lak...
16 900 000 HUF
211 250 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Potonyi családi ház hirdetés (13294593)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 6495 m2
Szobaszám: 2
Az Openhouse Kaposvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #175796 hivatkozási számú potonyi családi ház. Felújítandó családi há...
5 500 000 HUF
87 301 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Barcsi családi ház hirdetés (57912923)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 1123 m2
Szobaszám: 3
Az Openhouse Kaposvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #176095 hivatkozási számú barcsi családi ház. CSOK Pluszra alkalmas l...
23 500 000 HUF
286 585 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (79199772)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 325 m2
Szobaszám: 2
Eladó pilisen 68 m²-ES, két szobás családi ház BÚTOROZOTTAN! Pilis nyugodt részén eladásra kínálunk egy 68 m²-es, két szobás,...
42 900 000 HUF
630 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Alsónémedi családi ház hirdetés (75334296)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 177 m2
Telekterület: 950 m2
Szobaszám: 7
****Tágas családi fészek Alsónémedi szívében**** Eladó családi ház Alsónémedi egyik legjobb részén! 1995-Ben épült, gondosan...
169 900 000 HUF
959 887 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Alsónémedi családi ház hirdetés (77994893)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 177 m2
Telekterület: 950 m2
Szobaszám: 7
169 900 000 HUF
959 887 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Látrányi családi ház hirdetés (32735273)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 1116 m2
Szobaszám: 6
Látrányban, a Balaton déli partjától mindössze 5 km-re kínálunk megvételre egy különleges adottságokkal rendelkező családi háza...
99 900 000 HUF
624 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonboglári családi ház hirdetés (62634676)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 815 m2
Szobaszám: 4
Balatonboglár kertvárosi, csendes és folyamatosan lakott részén, Szőlőskislakon kínálunk megvételre egy részlegesen felújított ...
49 900 000 HUF
554 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödöllői családi ház hirdetés (35733843)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 472 m2
Telekterület: 2472 m2
Szobaszám: 7
Eladó Gödöllő Fenyves városrészén, a Fenyvesi Nagyúton egy 472 m2-es (425 m2 belső rész + az összesen 95 m2-nyi terasz és erkél...
490 000 000 HUF
1 038 135 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Erdőkertesi családi ház hirdetés (43754683)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: 625 m2
Szobaszám: 4
Összközműves, szigetelt, műanyag nyílászárós családi ház, a mellé épült 35 nm-es amerikai konyhás 1 szobás, wc-vel és zuhanyzóv...
160 000 000 HUF
1 403 508 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kartali családi ház hirdetés (52428575)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1977 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Tehermentes családi ház +építési telek egyben, az ár ezt tükrözi! ! Tehermentes, 1/1 tulajdonú! Garázs 50 nm-+pince 30 nm+külön kis ház 30 nm.
70 000 000 HUF
777 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budakalászi családi ház hirdetés (55497933)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 260 m2
Telekterület: 579 m2
Szobaszám: 5+ 2 fél
Budakalász Szentistvántelep városrészében, csendes, családi házas környezetben kínálunk megvételre egy 260 m2 hasznos alapterül...
189 000 000 HUF
726 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki családi ház hirdetés (57762348)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 550 m2
Telekterület: 1013 m2
Szobaszám: 17
Az Openhouse Siófok kínálatában eladó a #177017 hivatkozási számú siófoki családi ház. Eladó apartmanház Siófokon – ahol a Ba...
689 000 000 HUF
1 252 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fülöpszállási családi ház hirdetés (37497255)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 971 m2
Szobaszám: 4
Fülöpszálláson eladó egy 140 nm nagypolgári családi ház 971 nm telken! Ingatlan jellemzői: - 4 szoba, konyha+étkező, 2 kamra, ...
27 850 000 HUF
198 928 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pannonhalmai családi ház hirdetés (77825677)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 4063 m2
Szobaszám: 5
Pannonhalmán eladó egy lenyűgöző, 2 szintes, 200 m2-es téglaépítésű családi ház, amely páratlan panorámát kínál az Apátságra! ...
149 900 000 HUF
749 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győrújbaráti családi ház hirdetés (37439443)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 1164 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Már a hegyen, de még a központban található örökpanorámás győrújbaráti ház eladó! Ez egy igazán különleges adottságú ingatlan ...
84 900 000 HUF
932 967 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonszárszói családi ház hirdetés (93981846)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: 669 m2
Szobaszám: 6
Balatonszárszón, Somogy vármegyébe, családi ház eladó! Elegáns, rendkívül igényes 210 m2-es álomotthon várja új tulajdonosát. a...
178 000 000 HUF
847 619 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (33374933)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 124 m2
Telekterület: 836 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
### Családi ház eladó Pécsett, Egyetemváros zöldövezeti részén! **Nappali + 4 hálószoba | Hangulatos kert | Garázs | Teraszok...
110 000 000 HUF
887 096 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (33475543)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 133 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 4
Debrecen belvárosában kert kapcsolatos ház eladó! - a ház 133 nm- es, 100 nm kert kapcsolattal, tetőteres kialakítással. -A ...
95 000 000 HUF
714 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal