Eladó családi ház (48511 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 48 511 db
Eladó Tiszaalpári családi ház hirdetés (43297744)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 132 m2
Telekterület: 671 m2
Szobaszám: 4
Eladó egy 130 m²-es családi ház Tiszaalpáron, csendes, kis forgalmú, aszfaltozott utcában, mindössze 30 percre Kecskeméttől! ...
29 000 000 HUF
219 696 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaalpári családi ház hirdetés (73543488)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 3597 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladóvá vált Tiszaalpár tanya világ közeli 1987-ben épült 62 m2 tégla építésű 3597 m2 területtel rendelkező ingatlan. a fő út 1...
25 300 000 HUF
290 804 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Viszáki családi ház hirdetés (74517526)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 1406 m2
Szobaszám: 3
Fejezze be a házat, jó alap ötletei megvalósításához! Őrségi kis faluban, Viszákon a Szentjakabi-patak mentén várja új lakóit...
24 999 000 HUF
294 105 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (33573277)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 269 m2
Szobaszám: 4
Eladó kecskeméten 3 szobás jó állatotú családi HÁZ! Legfontosabb paraméterei röviden: - Új nyílászárók - Új konyha - Új villan...
59 900 000 HUF
599 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (64225324)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 218 m2
Telekterület: 934 m2
Szobaszám: 5
***Hunyadivárosban egy sokoldalúan hasznosítható, többgenerációs családi ház, üzlethelyiséggel, dupla garázzsal, nagy kerttel é...
195 000 000 HUF
894 495 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (22573543)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 1021 m2
Szobaszám: 8
***Ezt érdemes megnézni, a képek nem adják át! *** Eladó egy rendkívüli minőségben megépített és kiváló állapotban megőrzött, ...
94 900 000 HUF
474 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (97443657)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 343 m2
Szobaszám: 10
Eladó Kecskemét belvárosában kuriózumnak számító 200 nm-es nappali + 9 szobás, többrendbeli lakhatásra alkalmas családi ház, 34...
125 000 000 HUF
625 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (37553463)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 142 m2
Telekterület: 3750 m2
Szobaszám: 5
Kadafalu végén gyönyörű erdős környezetben újszerű CSALÁDIHÁZ Az ingatlan különleges vonzerejét az adja, hogy egy gyönyörű, er...
136 900 000 HUF
964 084 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (39577736)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 21000 m2
Szobaszám: 4
Eladó különleges családi ház igazi arborétum jellegű birtokon Kecskeméten! Kecskemét városához közel, a Ladánybenei út folyta...
219 000 000 HUF
995 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonkenesei családi ház hirdetés (63834355)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 1095 m2
Szobaszám: 3
For english text scroll down Eladó Balatonkenesén közvetlen vízpart kapcsolatú, saját stéggel rendelkező 1095 nm-es telken elh...
499 000 000 HUF
5 091 836 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (45333735)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 405 m2
Telekterület: 5001 m2
Szobaszám: 7
Eladó Kecskemét külterületén, összesen 405 nm-es luxus ingatlan 5001 nm telken! - Lakberendező által tervezett, magas minőség...
185 000 000 HUF
456 790 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (84657377)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 190 m2
Telekterület: 4300 m2
Szobaszám: 5
Eladásra kínálok egy 2018-ban elkészült luxus minőségben megépített, álomszép családi házat 4300 nm-es parkosított telken, ami ...
219 000 000 HUF
1 152 631 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (37826429)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 205 m2
Telekterület: 380 m2
Szobaszám: 5
Eladásra kínálunk Kecskemét Belvárosában egy 2002-ben épített kétrendbeli családi HÁZAT. Az ingatlan 205 m2, 380 m2-es telken...
214 900 000 HUF
1 048 292 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (32342438)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 279 m2
Telekterület: 640 m2
Szobaszám: 5
Eladó Kecskemét Petőfiváros csendes, családbarát utcájában, nappali + 4 szobás, korszerűsített 3 szintes családi ház, 65nm-es 3...
129 900 000 HUF
465 591 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (36924996)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: 220 m2
Szobaszám: 4
Eladó Kecskemét belvároshoz közeli részén, nappali+3 szobás energetikailag korszerűsített családi ház, gondozás mentes KERTEL! ...
120 000 000 HUF
1 061 946 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (73539337)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 2000 m2
Szobaszám: 5
Kivételes AJÁNLAT! Kecskeméten Úrihegy térségében kínálom eladásra ezt a gyönyörű parkosított területen lévő nappali+ 4 szobás...
149 000 000 HUF
827 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (37757353)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 98508 m2
Szobaszám: 2
***HORGÁSZPARADICSOM*** Kecskeméttől 10 km-en belül, M5-ös autópálya feljárótól néhány perces távolságra( a Ladánybenei úthoz ...
250 000 000 HUF
5 555 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bélapátfalvai családi ház hirdetés (86449548)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 428 m2
Szobaszám: 2
Eladó ház Bélapátfalva. A gyönyörű Bélkő hegy sziklái és a tó szomszédságában kínálunk eladásra egy 55 m2-es házat, 428 m2-es ...
29 000 000 HUF
527 272 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshidai családi ház hirdetés (32298899)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 1116 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Felújítandó családi ház nagy telekkeL - kiváló befektetés vagy otthonteremtés! Jász-Nagykun-Szolnok vármegye egyik csendes, ba...
5 800 000 HUF
86 567 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sándorfalvai családi ház hirdetés (26334872)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 1134 m2
Szobaszám: 5
Csongrád Csanád vármegye, Sándorfalván 135 nm-es, 5 szobás családiház eladó. Az ingatlanhoz tartozik egy 1134 nm-es telek. Az i...
89 900 000 HUF
665 925 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal