Eladó ház (59556 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 59 556 db
Eladó Nagykőrösi családi ház hirdetés (45653453)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 562 m2
Szobaszám: 3
Pest vármegye területén, Nagykőrös központi részén eladó 96 m2-es, 3 szobás családi ház, 350 m2-nyi telekrésszel, 562 m2 osztat...
24 000 000 HUF
250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykőrösi családi ház hirdetés (42475777)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 526 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Pest vármegye területén, Nagykőrös központjában eladó egy 74 m2 hasznos alapterületű önálló családi ház 300 m2 telekrésszel, 52...
23 500 000 HUF
317 567 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kocséri családi ház hirdetés (34849287)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 747 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Pest vármegye területén, Kocsér központjában - közvetlenül a főút mellett - eladó egy 747 nm-es telken elhelyezkedő, 73 nm-es h...
17 900 000 HUF
245 205 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykőrösi családi ház hirdetés (37984794)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 255 m2
Telekterület: 562 m2
Szobaszám: 7+ 2 fél
Eladó! Pest vármegye, Nagykőrös, Tormás városrészen 255 m2 hasznos alapterületű, két lakóépületből álló családi ház, 54 m2 fede...
95 000 000 HUF
372 549 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Törteli családi ház hirdetés (77647825)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 791 m2
Szobaszám: 5
Pest vármegye területén, Törtel központjában eladó egy 791 nm telken egy 78 m2 és egy 72, 6 m2 hasznos alapterületű családi ház...
31 900 000 HUF
212 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi ikerház hirdetés (44388345)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 900 m2
Szobaszám: 2
Pest vármegyében, Cegléden, csendes környezetben eladó egy 71 nm-es, két szintes családi ház, 900 m2-es telken. Az ingatlan 200...
59 900 000 HUF
843 661 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veszprémi családi ház hirdetés (55783262)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 350 m2
Telekterület: 2390 m2
Szobaszám: 6+ 1 fél
Panorámás, modern családi villa a Gulya-domb szomszédságában Veszprém egyik kiemelt, kertvárosias részén, a Veszprémvölgyi úto...
190 500 000 HUF
544 285 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Újpetrei családi ház hirdetés (32532574)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 1209 m2
Szobaszám: 3
Baranya megye, Újpetre területén kínálunk eladásra felújított, vegyes falazatú parasztházat. A nyílászárók cseréje megtörtént...
39 500 000 HUF
365 740 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyáli családi ház hirdetés (68253346)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 194 m2
Telekterület: 563 m2
Szobaszám: 6
Igényes, minőségi ház Gyál központi részén. FANTASZTIKUS elrendezés 2 LAKRÉSZBEN! Gyálon van egy csendes utca, kedves szoms...
179 900 000 HUF
927 319 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisvörösvári családi ház hirdetés (14791113)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 192 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 6
Eladó egy mediterrán stílusú, gyönyörű családi ház Pilisvörösváron! Eladó egy lenyűgöző, 2009-ben épült mediterrán stílusú cs...
213 900 000 HUF
1 114 062 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (99393637)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 185 m2
Telekterület: 414 m2
Szobaszám: 4+ 2 fél
Miskolc belvárosának közvetlen közelében, mégis egy rendkívül csendes, nyugodt környezetben kínálunk megvételre egy 2001-ben ép...
69 900 000 HUF
377 837 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (23291818)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 538 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó családi ház Miskolc-Tapolca festői részén, lenyűgöző panorámával! Eladásra kínálunk egy 74 m2-es, tégla építésű családi...
63 000 000 HUF
851 351 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (36537425)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 407 m2
Szobaszám: 4
Kivételes befektetési lehetőség Miskolc belvárosában! Képzelje el, hogy a város szívében, egy csendes környéken birtokolhat egy...
64 900 000 HUF
540 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bőcsi családi ház hirdetés (49497295)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 182 m2
Telekterület: 1219 m2
Szobaszám: 6
Eladó Bőcs egyik legjobb, forgalomtól mentes utcájában egy kívül-belül felújított, 182 nm-es, 2 szintes családi ház 1219 nm-es ...
54 900 000 HUF
301 648 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (66598369)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 157 m2
Telekterület: 1959 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Eladásra kínálok Miskolcon az Egyetem közelében egy 2002-ben épült, 157 m2-es, 2 szintes, B 38-as téglából készült családi háza...
79 000 000 HUF
503 184 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi családi ház hirdetés (34797531)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 292 m2
Telekterület: 676 m2
Szobaszám: 10
Eladó többgenerációs családi ház Csepelen, gyönyörű, parkosított telken. Kiváló választás nagycsaládosoknak, összeköltözőknek v...
175 000 000 HUF
599 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kondorosi családi ház hirdetés (96538329)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 859 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladó családi ház Kondoroson - Falusi CSOK igénybe vehető Kondoroson kínálok megvételre egy 87, 7 nm alapterületű, tégla falaz...
7 500 000 HUF
86 206 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Maroslelei családi ház hirdetés (79227834)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 768 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Csongrád - Csanád vármegye, Maroslele településen 2, 5 szobás családi ház eladó! a 65 nm vegyes falazatú ház, szépen karbantart...
28 900 000 HUF
444 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hódmezővásárhelyi családi ház hirdetés (87941538)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 238 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Hódmezővásárhely településen, belváros közeli, 84 nm 4 szobás házrész eladó! Az épület vegyes falazatú, az közelmúltban tataroz...
18 500 000 HUF
220 238 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kötegyáni családi ház hirdetés (34835752)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1401 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálunk Kötegyán csendes utcában egy 1970-ben épült tégla falazatú, beton alapú 120 nm családi házat, amelyhez tartoz...
13 500 000 HUF
112 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal