Eladó ingatlan Gyál környékén (28806 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 28 806 db
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (45481943)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Exkluzív Lakás a Bikás Park Szomszédságában Legyen Ön az Első Lakója! Költözzön egy teljesen felújított, modern otthonba Buda...
88 500 000 HUF
1 770 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (37546465)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kertvárosi nyugalom az Etele Plaza szomszédságában! 57 Nm-es, erkélyes otthon, saját garázzsal Eladásra kínálunk Újbuda egyik ...
98 000 000 HUF
1 719 298 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (79727544)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Polgári kényelem a Városliget kapujában! Eladóvá vált egy kiváló adottságú, 82 nm-es, első emeleti lakás a VII. kerület egyik...
104 900 000 HUF
1 279 268 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ócsai ikerház hirdetés (32137383)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 641 m2
Szobaszám: 4
Új építésű ikerház kertkapcsolattal modern otthon csendes KÖRNYEZETBEN Az Ócsa egyik csendes, rendezett utcájában kínáljuk meg...
123 900 000 HUF
1 332 258 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vecsési házrész hirdetés (43733652)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 2
Vecsésen a Vasút állomás közelében kínálom megvételre ezt a 67 nm alapterülettel rendelkező családi házat a hozzá tartozó 500 n...
67 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ócsai családi ház hirdetés (44579557)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 909 m2
Szobaszám: 4
Eladó egy felújítandó, 180 m^2-es családi ház Ócsa csendes, hangulatos utcájában. A nagy telekkel rendelkező ingatlan Pest me...
83 000 000 HUF
461 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ócsai családi ház hirdetés (62437672)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 2057 m2
Szobaszám: 6
Ócsa Felsőbabád részén 150 m2-es alapterületű ingatlan, 2 db 75 m2-es külön bejáratú lakásra osztva, 2057 nm-es gazdálkodásra a...
93 900 000 HUF
626 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csévharaszti családi ház hirdetés (43461548)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 250 m2
Telekterület: 1250 m2
Szobaszám: 6
Luxus otthon kedvező áron! Csévharaszton eladó az erdő szomszédságában épült családi ház. a kivitelező megbízható helyi válla...
175 000 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori ikerház hirdetés (47462373)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
Monoron a központban eladó, egy újépítésű, 3 szoba + nappalis, tároló kapcsolatos ikerházfél, kb. , 500 Nm-es telekkel! Önáll...
83 900 000 HUF
1 035 802 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori családi ház hirdetés (15876458)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 179 m2
Telekterület: 560 m2
Szobaszám: 5
Eladásra kínálunk Monor központjában egy 179 m2 hasznos alapterületű önálló családi házat 560 m2-es telken! Műszaki tartalom:...
120 000 000 HUF
670 391 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori ikerház hirdetés (49157494)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 4
Eladó Monoron ikerház 80 m2 nagyságú lakása! Budapesttől 15 perces autóútra elhelyezkedő gyorsan fejlődő kisváros kertvárosi ...
89 900 000 HUF
1 123 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csévharaszti családi ház hirdetés (37244653)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: 1264 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Csévharaszton! Csévharaszton eladásra kínálunk egy az 1990-es években épült, tégla szerkezetű családi házat...
59 000 000 HUF
1 204 081 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csévharaszti családi ház hirdetés (26397735)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 850 m2
Szobaszám: 4
Modern, új építésű családi ház nagy telekkel Csévharaszton természetközeli élet, nyugodt környezetben Ha olyan otthont keres, ...
85 000 000 HUF
833 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllői családi ház hirdetés (76462456)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 217 m2
Telekterület: 1718 m2
Szobaszám: 6
Prémium családi ház eladó Üllő Sportliget lakóparkjában Üllő egyik legszebb és legkeresettebb részén, a Sportliget lakóparkban...
299 000 000 HUF
1 377 880 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ócsai családi ház hirdetés (42375373)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
Eladó új építésű önálló családi ház Ócsán! Ócsán kínálunk megvételre egy 99, 96 négyzetméteres, új építésű önálló családi ház...
94 900 000 HUF
958 585 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ócsai családi ház hirdetés (53747728)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 204 m2
Telekterület: 864 m2
Szobaszám: 5
Ócsán vállalkozásra is alkalmas két generációs ház eladó! ! ! Kiváló lokációban, Budapest gyors megközelítésével, mégis nyugo...
89 500 000 HUF
438 725 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllői családi ház hirdetés (44823292)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 280 m2
Telekterület: 622 m2
Szobaszám: 6
Üllőn eladó egy két külön lakrésszel rendelkező 280 nm-es tetőtér beépítésű családi ház. Az otthon egy 622 nm -es összközműve...
117 000 000 HUF
417 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Maglódi családi ház hirdetés (63493442)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 4
Eladó családi ház Maglód központjához közel kiváló elhelyezkedéssel! Maglód egyik csendes, aszfaltozott utcájában kínálunk me...
65 000 000 HUF
984 848 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllői ikerház hirdetés (33996935)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: 470 m2
Szobaszám: 5
Megvételre kínálok Üllőn egy Nappali+ 4 szobás, Duplakomfortos Ikerházat rendezett szép udvarral és Medencével, csendes környék...
125 000 000 HUF
1 024 590 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllői családi ház hirdetés (69925439)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 551 m2
Telekterület: 3190 m2
Szobaszám: 12
Eladó Üllő főutcáján 3190 m2-es telken, 407 m2-es szigetelt villa, fűthető medencével, szaunával, kandallóval, 144 m2-es vendég...
285 000 000 HUF
517 241 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Gyál környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal