Eladó ingatlan Gyál környékén (28808 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 28 808 db
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (34853344)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 746 m2
Szobaszám: 4
Tágas családi ház eladó Budapest XVIII. kerületében – Kossuth Ferenc-telepen Budapest XVIII. kerületének egyik csendes, család...
149 000 000 HUF
876 470 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (32395835)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nagyerkélyes, felújított lakás a IX. kerületben – Vágóhíd utca Budapest IX. kerületének dinamikusan fejlődő részén eladó egy 5...
94 900 000 HUF
1 437 878 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (73477735)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Reggel kávé a közeli Hunyadi téren, napközben a város pezsgése, este pedig csend és elegancia – ez a lakás ezt az életérzést ad...
94 900 000 HUF
1 555 737 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (94776699)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Megvételre kínálok Kőbánya kedvelt részén, az Újhegyi lakótelepen, a Lenfonó utcában egy felújított, 50 m²-es, 2 szobás, magasf...
64 900 000 HUF
1 298 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (22749489)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest IX. kerületének egyik keresett részén, a Nemzeti Közszolgálati Egyetem és a Ludovika Campus közvetlen közelében, valam...
84 500 000 HUF
1 224 637 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (79557327)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: 337 m2
Szobaszám: 4
Miért ezt VÁLASSZA? - Kiváló közlekedés: Busz, villamos és hév megállók 1 percen belül elérhetők. - Sokoldalú hasznosítás: La...
109 000 000 HUF
964 601 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi sorház hirdetés (47981936)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 113 m2
Szobaszám: 2
Budapest XIV. kerületében, Alsórákos csendes, rendezett, családi házas övezetében kínálunk megvételre egy igazán szerethető, 60...
79 900 000 HUF
1 331 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (78234939)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest 14. kerületében, Kiszugló szívében egy 59 nm-es, teljesen felújítandó állapotú tégla lakás, amely tökéletes sajá...
64 900 000 HUF
1 100 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (34755937)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Zugló kiemelten keresett részén eladó egy gyönyörű otthon! EXKLUZÍV lehetőség a piacon, új hirdetés! Eladó a XIV. kerületbe...
64 999 000 HUF
1 181 800 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi egyéb lakás hirdetés (27756625)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Atyaég, de jó lakás! ! ! Vagy ház? Budapest mesevilágában, Wekerlén áll ez a különleges álomotthon. Pincétől a padlásig vissz...
89 900 000 HUF
1 498 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (94634914)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 134 m2
Telekterület: 373 m2
Szobaszám: 4
Modern, energiatakarékos otthon XVIII. kerületben Budapest XVIII. kerületének méltán kedvelt, dinamikusan fejlődő Almáskert ré...
154 900 000 HUF
1 155 970 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi egyéb lakás hirdetés (41348364)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
XIV. kerületben a Kerepesi úton 1972-ben épült 10 emeletes szigetelt panel épület 10. emeleti világos, 1+2 félszobás 55 nm-es l...
65 000 000 HUF
1 181 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi családi ház hirdetés (84442347)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 405 m2
Szobaszám: 2
Megvételre kínálok Rákosszentmihályon egy stabil, jó állapotú, 2 szobás ikerházat, amely kiváló lehetőséget kínál bővítésre vag...
108 990 000 HUF
1 702 968 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Maglódi családi ház hirdetés (23745438)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 141 m2
Telekterület: 527 m2
Szobaszám: 4+ 2 fél
Felújított ház csendes utcában – garázs, kert, nagy nappali Eladó egy igényesen felújított, különleges hangulatú, 2 szintes cs...
112 900 000 HUF
800 709 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Inárcsi családi ház hirdetés (35225844)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 158 m2
Telekterület: 914 m2
Szobaszám: 4
Prémium minőségű exkluzív családi ház garázzsal, a pest vármegyei INÁRCSON! Megvételre kínálok kertvárosi környezetben, új ép...
110 000 000 HUF
696 202 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi egyéb lakás hirdetés (43237293)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A XIV. kerület közkedvelt részén, Nagyzuglóban, a Pillangó park és az Örs vezér tér közelében, 3. emeleti, közepes állapotú, 52...
65 000 000 HUF
1 250 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (32825626)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Budapest VII. kerületében, a közkedvelt Jósika utcában 70 nm-es, 2 szobás, jó állapotú lakás Az ingatlan impozáns 3, 7 m...
82 000 000 HUF
1 171 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csömöri lakóövezeti telek hirdetés (39847833)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1121 m2
Szobaszám: n/a
Kiváló építési telek Csömör szívében! a telek belterületi besorolású, ? Kivett beépítetlen terület? Megjelöléssel szerepel a ny...
62 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXI. kerületi egyéb lakás hirdetés (46674748)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk egy 52 m²-es, földszinti, 4 emeletes, csúsztatott zsalus épületben található, erkélyes lakást. Az ingatlan ...
61 900 000 HUF
1 190 384 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaharaszti családi ház hirdetés (49923347)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: 487 m2
Szobaszám: 3
Eladó 3 szobás önálló családi ház Dunaharasztiban. Dunaharaszti Óvárosában kínálunk megvételre egy nettó 79 nm alapterületű, ...
99 900 000 HUF
1 264 556 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Gyál környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal