Eladó ingatlan Gyál környékén (28809 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 28 809 db
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (22337183)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 46 nm-es, 2 tágas, különálló szobával rendelkező lakás, mely új tulajdonosa számára akár azonnal kiadható befektetést...
67 500 000 HUF
1 467 391 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki ikerház hirdetés (95834936)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
Ne hagyja ki ezt az egyedi lehetőséget, hogy saját otthonává tegyen egy kényelmes, energiatakarékos és stílusos ikerházat Halás...
125 500 000 HUF
1 004 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Halászteleki ikerház hirdetés (35751779)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
125 500 000 HUF
1 004 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori tégla lakás hirdetés (16697597)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Az Openhouse Monor Ingatlaniroda kínálatában eladó a #178530 hivatkozási számú monori társasházi lakás. Monor legújabb kertvá...
112 000 000 HUF
1 087 378 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori családi ház hirdetés (73726417)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 3293 m2
Szobaszám: 4
Az Openhouse Monor Ingatlaniroda kínálatában eladó a #180410 hivatkozási számú monori családi ház. Eladásra kínálunk egy pára...
79 000 000 HUF
1 025 974 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Monori családi ház hirdetés (32337733)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 150 m2
Szobaszám: 3
Az Openhouse Monor Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179882 hivatkozási számú monori családi ház. Monor új kertvárosi övezet...
86 000 000 HUF
1 075 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi tégla lakás hirdetés (89654586)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 3 fél
Kertkapcsolatos béke Árpádföld szívében, Modern otthon az Európa Lakóparkban ENGLISH description BELOW! ! ! Helyszín: Budapes...
112 700 000 HUF
1 633 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (54334529)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felújított és bútorozott 2 szobás 1. emeleti lakás eladó Belső Erzsébetvárosban! Eladásra kínálok a VII. kerületben a Klauzál...
74 900 000 HUF
2 080 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (73742133)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Akadálymentesített - 72 nm-es - 2+1, 5 szobás panel lakás eladó a Hungária körút elején! ! ! ! Eladásra kínálunk a Hungária k...
67 900 000 HUF
943 055 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (16476834)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó modern lakás a Corvin sétányon, bútorozva, azonnal költözhető! Budapest VIII. kerületének egyik legkedveltebb részén, a...
97 900 000 HUF
1 919 607 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (35277774)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy kiváló lakás prémium bútorokkal közel 4 méteres belmegassággal a Dohány utcában! Ez a nagypolgári stílusban épült l...
67 900 000 HUF
1 656 097 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (31447244)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Csendesebb környezet, mégis teljes városi kényelem. Eladó a Kopaszi-gát közelében, egy kiemelkedő műszaki minőségű, modern, fi...
105 000 000 HUF
2 441 860 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (86242329)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Az Otthon Start Program 3%-os hitelfelvételére alkalmas lakás. *** Eladó Budapest XI. kerületében, az Őrmezőn, a Menyecske ...
74 900 000 HUF
1 528 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (35769754)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló környéken, a XI. kerületben, Kelenföldön, a Rátz László utcában, az Ormay Norbert u. Sarkán eladásra kínálunk egy magasf...
89 600 000 HUF
1 317 647 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (86925458)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
11. kerület, KELENFÖLD Csendes környéken, de jó közlekedés mellett eladásra kínálunk egy magasföldszinti, 3 szobás, 68 nm. -Es ...
89 600 000 HUF
1 317 647 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (92433334)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó a VII. kerületben egy 34 nm-es, földszinti, csendes belső udvarra néző lakás, 7 nm galériával és 1, 5 szobával. a 3, 9 mé...
48 900 000 HUF
1 438 235 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki tégla lakás hirdetés (74512696)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 60 nm-es, 2 szobás, erkélyes, magasföldszinti lakás, amely kiváló választás lehet mindazok számára, akik szeretnének ...
52 900 000 HUF
881 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (47632349)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 217 m2
Telekterület: 2061 m2
Szobaszám: 5
Többgenerációs családi ház műhellyel, szerelőaknás garázzsal és megosztható, 2061 nm-es telekkel Budapest XVII. kerületében kiv...
179 000 000 HUF
824 884 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi egyéb lakás hirdetés (37548338)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Csendes, zöld környezetben lévő lakás a Papp László Sportaréna közelében! Budapesten, a Papp László Budapest Sportaréna közve...
57 900 000 HUF
1 258 695 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (36194624)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 160 m2
Telekterület: 691 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Eladó Szigetszentmiklós frekventált részén, egy 2002-ben épült 4+1 szobás 160m2-es minden igényt kielégítő családi ház, amely 6...
103 900 000 HUF
649 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Gyál környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal