Eladó ingatlan Gyál környékén (28809 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 28 809 db
Eladó Budapest XVIII. kerületi üzlethelyiség utcafronton hirdetés (44456725)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 480 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Főbb jellemzők: - Telek mérete: 581 nm - Épület alapterülete: 480 nm - Kialakítás: 3 szint - Jelenlegi funkció: szolgáltatóház...
498 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli családi ház hirdetés (95946571)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 708 m2
Szobaszám: 4
Felújítandó családi ház pécelen – nagy telek, sok LEHETŐSÉG! Pécel nyugodt, kertvárosias részén kínálunk megvételre egy 1930-...
65 000 000 HUF
764 705 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest I. kerületi egyéb lakás hirdetés (91834992)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A Naphegy utcában eladó egy 50 m²-es, 2 szobás, jó állapotú, világos lakás, amely egy rendezett társasházban található. Elhely...
72 000 000 HUF
1 440 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigethalomi családi ház hirdetés (15933887)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 634 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Szigethalom csendes, de jól megközelíthető utcájában várja új lakóit ez a 2015-ben, mediterrán stílusban épült, 135 m2-es önáll...
134 000 000 HUF
992 592 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (33933372)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 266 m2
Telekterület: 760 m2
Szobaszám: 5
Impozáns, háromszintes családi ház eladó Szigetszentmiklóson – tágas terekkel, szuterén szinttel és hangulatos kerttel! Szige...
169 900 000 HUF
638 721 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi családi ház hirdetés (95647437)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 717 m2
Szobaszám: 2
Budapest, XVII. kerület nyugodt, kertvárosi részén, Rákoskerten eladó egy 717 nm-es összközműves telken lévő, 85 nm-es, tégla é...
89 999 999 HUF
1 058 823 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi panel lakás hirdetés (69284432)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Budapest XIV. kerületében, Alsórákos csendes, családi házas övezetében eladóvá vált egy 1 + 2 félszobás, 2. emeleti panel lakás...
66 900 000 HUF
1 194 642 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVI. kerületi tégla lakás hirdetés (95373344)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 3 fél
Kertkapcsolatos családi béke Árpádföld szívében! Eladóvá vált a XVI. kerület egyik legkedveltebb részén, az Európa Lakóparkba...
112 700 000 HUF
1 633 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi tégla lakás hirdetés (86723731)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budatétény Tomori Pál Főiskola közelében kedvező áron eladó egy 3 szobás 65 nm, alagsori lakás, kulcsrakész állapotban. Tulajo...
45 500 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (44452879)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Megvételre kínálom Budapest VII. Ker. Erzsébetváros-Ligetváros részen, 2 szintes téglaház első emeletén található, 25nm-es, egy...
38 500 000 HUF
1 540 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (37364593)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 49 m²-es, felújítandó lakás a Molnár utcában, Budapest belvárosának egyik legkedveltebb részén. Az ingatlan egy rende...
89 000 000 HUF
1 816 326 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (93649997)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kiváló befektetési lehetőség a VI. kerületben, a Podmaniczky utcában Eladó a Podmaniczky utcában egy 50 m²-es, földszinti, tel...
57 000 000 HUF
1 140 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (41257993)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, tágas lakás két bejárattal a körút közelében, liftes házban! Eladó egy 92 m2-es, jó állapotú, 2 szobás lakás a körút...
109 900 000 HUF
1 194 565 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli lakóövezeti telek hirdetés (26387637)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 3136 m2
Szobaszám: n/a
Csak NÁLUNK! Eladó belterületi, összközműves építési telek Pécel városközpontjában – kiváló befektetési lehetőség! Pécel vá...
94 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli lakóövezeti telek hirdetés (34773689)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 3762 m2
Szobaszám: n/a
Csak NÁLUNK! Egyedi lehetőség, kiváló BEFEKTETÉS! Eladó külterületi építési telek, engedéllyel Pécel városközpontjában – me...
89 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (85925638)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó a IX. kerületben, rendezett és közkedvelt környéken egy 60 nm-es, 2 szobás, 2. emeleti lakás! A társasház 2010-ben telje...
119 900 000 HUF
2 032 203 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (17393689)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó a belváros szívében, a 7. kerület közkedvelt részén, a Klauzál utcában – pár lépésre a Klauzál tértől és a Gozsdu udvartó...
49 990 000 HUF
1 514 848 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi tégla lakás hirdetés (95633923)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Panorámás lakás, Airbnb engedéllyel, a bem RAKPARTON. I. , a Halász utca közelében, rendezett társasházban, félemeleti, 101 nm...
189 000 000 HUF
1 871 287 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVII. kerületi ikerház hirdetés (67458295)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 155 m2
Telekterület: 350 m2
Szobaszám: 5
Ízléses családi fészek a 17. kerület SZÍVÉBEN Új lakóit keresi, egy 155 nm-es, tágas, újszerű ikerházfél a 17. kerület csendes...
160 000 000 HUF
1 032 258 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (93633373)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest VII. kerületében, a Belső-Erzsébetvárosban, az Akácfa utcában vált eladóvá ez a bár felújítandó, de jó adottságú lakás...
47 000 000 HUF
1 807 692 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való ingatlant Gyál környékén?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal