Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén (25115 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlan Szigetszentmiklós környékén

Rendezés:

Összes találat: 25 115 db
Eladó Budapest XII. kerületi ikerház hirdetés (54839459)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 294 m2
Telekterület: 1373 m2
Szobaszám: 7
Budapest XII. kerületének egyik legbékésebb szegletében, Farkasvölgyben, egy eldugott erdei ösvény végén, csendes zsákutcában b...
399 000 000 HUF
1 357 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (37664547)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Budapest 12. kerületében kínálok megvételre egy 100 nm lakótérrel rendelkező 4. emeleti belső kétszintes lakást. Az épület a ...
165 000 000 HUF
2 500 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest XVIII. kerületi ikerház hirdetés (72439575)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 718 m2
Szobaszám: 4
Eladó egy 180 nm-es, 2 szintes ikerház Budapest 18. kerület közkedvelt részén, Szent Imre-kertvárosban. Telek/Épület leírás: ...
124 900 000 HUF
693 888 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (37367754)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás a 7. kerületben, a Rottenbiller utcában! Eladásra kínálunk egy jó állapotú, 77 nm-es, 2 szobás lakást Budapest VII....
95 000 000 HUF
1 233 766 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (37697549)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest Európa ékszerdoboza, méltán híres történelmi múltú lenyűgöző épületeiről és utcáiról. Az Andrássy út mindezek mintakép...
175 000 000 HUF
1 750 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (76425793)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Igazi kuriózum! Erkélyes, napfényes lakás eladó kilátással az operaházra! VI. kerületben, a Hajós utcában kínáljuk megvételre e...
109 900 000 HUF
1 772 580 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (91732291)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó egy 3 szobás, 67 nm-es, jó állapotú, világos, nagypolgári lakás! Orczy negyed közkedvelt részén, közvetlen az Orczy - ker...
87 900 000 HUF
1 311 940 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (34414649)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó 2 szobás lakás közvetlenül a Keleti pályaudvar mellett! Amit imádni fogsz benne - 2 világos szoba - külön wc és fürdőszob...
46 900 000 HUF
1 116 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (15754329)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó a 11. kerületben - nagyon közel a BAH. Csomóponthoz és a 12. kerületi mom Parkhoz is - egy 32nm. Alapterületű, első emele...
55 900 000 HUF
1 746 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (95542847)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kivételes lehetőség : Eladó a 7. kerület Erzsébetváros közkedvelt részén a Rózsák terénél, egy 40 nm alapterületű, 1+1 szobás, ...
59 500 000 HUF
1 487 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi étterem, vendéglő hirdetés (98352937)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 1 m2
Szobaszám: n/a
Budapest, IX. kerületben átadó! Ráday utca közelében pub átadó! Belső kétszintes ingatlan, mely utcaszinten 70 m2, pince pe...
17 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi egyéb lakás hirdetés (59973922)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
✅Eladó 2. 5 Szobás, 66. m2-es jó állapotú Lakás Budapest VII. kerületében, a Városligettől Pár Percre! Kiváló elhelyezkedés, ...
89 900 000 HUF
1 362 121 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (37249572)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Budapest szívében, az elegáns VI. kerületben, a Gozsdu udvar közelében eladásra kínálunk egy teljeskörűen felújított közel 100n...
145 000 000 HUF
1 479 591 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (31597237)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: 763 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálom a XVIII. kerület egyik legnépszerűbb és közkedvelt részén - amit gyakran neveznek az itt élők Pestlőrinc Rózsa...
94 900 000 HUF
741 406 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (37161936)
6 hónapnál régebbi hirdetés