Eladó ingatlanok 60 millióig (49827 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 49 827 db
Eladó Gyáli családi ház hirdetés (98737235)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 359 m2
Szobaszám: 2
Tehermentes, 3 gyermekre felvehető CSOK Pluszra is, Otthon Startra is hitelezhető és azonnal költözhető kertes házat keres egy ...
49 500 000 HUF
738 805 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kéki családi ház hirdetés (42199488)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 165 m2
Telekterület: 1886 m2
Szobaszám: 5
Megvételre kínálok Szabolcs-Szatmár- Bereg Vármegyében, Kék településen egy 165 nm-es 4 szoba, nappali, konyha+ étkezős, sziget...
28 990 000 HUF
175 696 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Rakamazi fejlesztési lakóterület hirdetés (79744299)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 14633 m2
Szobaszám: n/a
Befektetők Figyelem! Megvételre kínálok Rakamaz belterületén egy 14633 nm-es kivett beépítetlen területet. Kiválóan alkalmas vá...
16 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllői családi ház hirdetés (44993343)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 523 m2
Szobaszám: 3
Felújítandó családi ház lehetőségekkel Üllőn kínálunk megvételre egy 62 m²-es, felújítandó családi házat, 523 m²-es telken. A...
56 000 000 HUF
918 032 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kókai családi ház hirdetés (44284967)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 996 m2
Szobaszám: 2
Lehetőség csendes, természetközeli környezetben Kókán, közel 1000 nm-es telken Kóka nyugodt, rendezett részén kínálok megvétel...
21 900 000 HUF
486 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi tégla lakás hirdetés (88843869)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Budapest, xx. , Pesterzsébet nagyon jó közlekedésű, kertvárosias részén br. 63, Nettó 49 nm-es, másfél szobás, részben má...
56 900 000 HUF
1 161 224 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (34697137)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Lakás eladó a József Attila lakótelep szívében? Kiváló lehetőség saját otthonnak vagy befektetésnek! Budapest 9. kerületének e...
54 900 000 HUF
1 483 783 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (49993474)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Miskolc egyik kedvelt, csendes és jól megközelíthető városrészében egy 4 emeletes panelépület 4. emeletén található, 51 m...
29 900 000 HUF
586 274 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (39892745)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Miskolc belvárosának egyik legkedveltebb részén kínálunk megvételre egy 83 nm alapterületű, három tágas szobával rendelkező lak...
59 900 000 HUF
721 686 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (47675238)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Szeged, belváros, 44, 22 m2-es, 1+1 szobás, 3. emeleti, újépítésű téglalakás, tulajdonos-kivitelezőtől, eladó. a kulcsrakész át...
59 670 000 HUF
1 356 136 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Forráskúti családi ház hirdetés (96433797)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 745 m2
Szobaszám: 3
Csongrád-Csanád vármegye, Forráskút, falusi családi ház eladó! Az ingatlan csendes, rendezett utcában, 745 m2-es telken helyezk...
39 500 000 HUF
420 212 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Makói családi ház hirdetés (79535373)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 450 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Makó, 100 nm, családi ház eladó! Az ingatlan Makó Vertán telepi részén található, 450 nm telek tartozik hozzá. Az épület 1970 -...
57 250 000 HUF
572 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kiskunfélegyházai tanya hirdetés (36347577)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Kiskunfélegyházán eladó egy 110 m2;-es kivett tanya, amely valódi életteret kínál mindazoknak, akik nem kompromisszumot, hanem ...
35 990 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (22883332)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk egy világos, jó elosztású, 57 m2-es, 2 szobás lakást Kecskemét egyik legkedveltebb városrészében. Az ingatlan...
39 900 000 HUF
700 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi családi ház hirdetés (53443313)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 455 m2
Szobaszám: 2
Felújítandó családi ház Jászberényben! Remek lehetőség saját elképzelések megvalósítására! Jászberény csendes részén eladó egy...
19 900 000 HUF
355 357 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (44494394)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Miskolc belvárosának egyik legkedveltebb részén egy 83 nm 3 szobás lakás, amely ideális választás mindazok számára, akik ...
59 900 000 HUF
721 686 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sajószentpéteri családi ház hirdetés (75362839)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladó Sajószentpéteren 100 nm-es, 4 szobás, családi ház, 1000 nm-es telken. Az ingatlan felújítandó, de jó statikai állapotban ...
28 500 000 HUF
285 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (34334374)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk Miskolc belváros szívében, a pláza mellett, egy 74 nm-es, 3. emeleti, klimatizált, 3 szobás lakást, ami kivál...
59 900 000 HUF
809 459 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (93543377)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Miskolc kedvelt városrészében, Dél-Kiliánban egy 7. emeleti, tehermentes 57 m2-es 2 szobás, erkélyes lakás. Az ingatlan á...
31 900 000 HUF
559 649 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (29423244)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Egy lakás, ami nem felújított hanem újragondolt és most pont úgy fejezheti be, ahogy mindig is szerette volna! Eladó Újdiósgyő...
17 800 000 HUF
468 421 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal