Eladó ingatlanok 60 millióig (49794 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 49 794 db
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (55447596)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest XIII. kerület Szabolcs utcában eladó egy 28 nm társasházi lakás LAKÁS: - 26 nm ( Falbontás miatt 28 nm alapterületű ...
53 000 000 HUF
2 038 461 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai hétvégi ház hirdetés (15573624)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 1705 m2
Szobaszám: 2
Megvételre kínálom ezt a nettó 35, 7 m2-es, 2 szobás jó állapotú hétvégi házat! Könnyűszerkezetes! Jó állapotú! KÖRNYÉK és ...
18 990 000 HUF
422 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyíracsádi családi ház hirdetés (83753449)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 3000 m2
Szobaszám: 2
Nyíracsádon felújítandó, két épületből álló vályogház nagy saroktelken – kiváló lehetőség gazdálkodásra, bővítésre vagy saját e...
20 000 000 HUF
208 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Berekböszörményi családi ház hirdetés (55115793)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 2435 m2
Szobaszám: 3
Eladó kétgenerációs, felújított családi ház teljes bútorzattal, Berekböszörményben, a magyar-román határ közelében! Szeretné,...
23 990 000 HUF
239 900 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi tégla lakás hirdetés (42617323)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Cegléd egyik legkedveltebb társasházában az úgynevezett Zöld Házakban, a Rákóczi úton 38 nm-es lakás eladó. A rezsi alacsony, ...
39 900 000 HUF
950 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúsámsoni lakóövezeti telek hirdetés (76474625)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1108 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Hajdúsámson-Martinka csendes, nyugodt részén, a Vincellér utcában egy 1108 m²-es telek modern, kulcsrakész 32 m²-es mobil...
24 000 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúsámsoni lakóövezeti telek hirdetés (29936375)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: n/a
Hajdúsámson-Martinkán 800 nm-es építési telek ELADÓ! A telek aszfaltozott főúttól 250 m-re található, rendezett családi házas...
6 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúsámsoni lakóövezeti telek hirdetés (22771168)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: n/a
5 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Oroszlányi tégla lakás hirdetés (62793645)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Oroszlány központjában kínálunk megvételre egy első emeleti, 2 szobás tégla lakást, amely ideális választás lehet családoknak, ...
25 000 000 HUF
471 698 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Oroszlányi panel lakás hirdetés (45459329)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ébredjen a Gerecse látványára! - 7. emeleti otthon különleges panorámával Oroszlány egyik legkedveltebb részén, a Népekbarátsá...
32 700 000 HUF
616 981 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (73774643)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskemét belvárosában, liftes társasház 4. emeletén eladó egy 56 nm-es, tégla építésű lakás Az ingatlan 2020-ban teljes felúj...
59 500 000 HUF
991 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (43587234)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskemét Hunyadivárosban a Mátyás Király krt-on eladó lakás A lakás egy külön helyrajzi számon lévő garázzsal együtt eladó (+8...
45 500 000 HUF
989 130 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újszászi családi ház hirdetés (33314624)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1532 m2
Szobaszám: 4
Ahol a modern életstílus találkozik a nyugalommal és a természet közelségével. Ez a felújítás alatt álló, kertes, családi ház ...
35 000 000 HUF
388 888 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Isztiméri egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (39849528)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 214000 m2
Szobaszám: n/a
Megbízható befektetési lehetőséget kínálunk Önnek Fejér vármegyében, Isztimér külterületén, a festői Burok-völgy közelében. E...
55 640 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VII. kerületi tégla lakás hirdetés (49574532)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
2. emelet • top lokáció • Valódi prémium minőségű felújítás • Teljes bútorzattal Budapest egyik legkeresettebb belvárosi utcáj...
54 399 999 HUF
2 014 814 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kölesdi családi ház hirdetés (49271439)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 2174 m2
Szobaszám: 3
Kölesden 3 szobás családi ház eladó. Kölesd a Tolnai borút útvonalán helyezkedik el Szekszárdtól és Pakstól is 25 km távolság...
14 900 000 HUF
165 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XV. kerületi házrész hirdetés (93232349)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 509 m2
Szobaszám: 2
Megvételre kínálunk Budapest XV. kerületének kedvelt, kertvárosias részén, Pestújhelyen egy 40, 5 m² nettó alapterületű, 2 szob...
59 900 000 HUF
1 247 916 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonberényi lakóövezeti telek hirdetés (47342357)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1702 m2
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálok Balatonberényben a Balatontól kb. 900 M-re, csendes utcában egy 1702m2-es, sík, építési telket. Utcafronti szé...
45 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonon családi ház hirdetés (45757475)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már