Eladó ingatlanok 60 millióig (49823 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 49 823 db
Eladó Siófoki lakóövezeti telek hirdetés (73993772)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 669 m2
Szobaszám: n/a
Az Openhouse Siófok kínálatában eladó a #180104 hivatkozási számú siófoki telek. Siófok nem kér bemutatást. De ez a telek ige...
24 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi iroda irodaházban hirdetés (53742321)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó üzlethelyiség a Corvin-negyed szívében! Budapest VIII. kerületének dinamikusan fejlődő részén, a Corvin-negyed központj...
49 000 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Tószegi családi ház hirdetés (75243731)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 3
Tószeg központoz közeli részén 90 nm-es, tégla építésű kádárkocka típusú ház ELADÓ! Az ingatlan főbb jellemzői: -3 hálószoba ...
25 990 000 HUF
288 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi családi ház hirdetés (57571527)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 527 m2
Szobaszám: 3
2023-As, új építésű, 1 emeleti, ** 1 **-es számú lakás Budapest soroksáron, átadásra készen! , *** Teljes bútorzattal *** Össz...
59 900 000 HUF
820 547 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi házrész hirdetés (65563493)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 2
Budapest, 23. kerületben eladó, egy 71m2-es, kétszobás, földszintes elrendezésű, takaros kis ház, saját garázzsal. Az ingatlanb...
55 000 000 HUF
774 647 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXIII. kerületi családi ház hirdetés (79791216)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 488 m2
Szobaszám: 5
Soroksár Orbánhegyi dűlőn nagy családi ház, kiváló szerkezettel! Soroksár zöldövezeti részén, az Orbánhegyi dűlő végén, csend...
49 900 000 HUF
332 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi családi ház hirdetés (99734624)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 2
Eladó felújítandó ház a XX. kerületben remek lehetőség saját otthon vagy befektetés CÉLJÁRA! Budapest XX. kerületében, a Madá...
53 800 000 HUF
1 345 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (45828594)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Belvárosi prémium okos otthonok 1, 5 mft-os m2-ÁRAKKAL! ! ! KÖRNYEZET-, és pénztárcabarát, minőségi megoldások első lakásukat...
55 990 000 HUF
1 696 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (31725773)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Jó helyen, jó adottságú otthon! Egy napfényes, 1. emeleti lakás, Kodály körönd szomszédságában, mely kiváló közlekedési adott...
59 900 000 HUF
1 361 363 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (34377552)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
38 M²-es földszinti egyszobás lakás eladó a XIII. kerület, Frangepán utcában, amely igény esetén kétszobássá alakítható. a laká...
55 500 000 HUF
1 460 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi panel lakás hirdetés (37514423)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó garzon lakás Káposztásmegyeren! Káposztásmegyer egyik legkedveltebb részén, a Kordován téren kínálunk megvételre egy 36...
53 000 000 HUF
1 472 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni ikerház hirdetés (34737777)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 310 m2
Szobaszám: 4
Saját ízlésre formálható, tágas ikerház nappali–teraszos kapcsolattal Debrecen Tégláskertben! Csendes, kertvárosias környezet...
59 000 000 HUF
655 555 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (58734753)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 4
Bács-Kiskun Kecskemét Úrihegy eladó 92 nm-es, nappali + 3 szobás, akár kétrendbeli kialakítású ház. Beton pince, szigetelt tégl...
59 900 000 HUF
651 086 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszasasi családi ház hirdetés (57197934)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1122 m2
Szobaszám: 2
Tiszasas központjában, boltok, iskola, buszmegálló szomszédságában, összkomfortos, 2 szobás családi ház melléképülettel, műhell...
15 000 000 HUF
214 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátraderecskei családi ház hirdetés (33499392)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 3
Olcsóbb LETT! ! ! ! ! ! ! ! ! ! Mátraderecske központjához közel, 2 rendbeli, összkomfortos, hagyományos építési móddal megépít...
7 900 000 HUF
98 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (22738933)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskemét egyik legkedveltebb városrészében, a Hunyadivárosban, Mátyás király körút közelében eladó egy 2 szobás, 46 nm alapter...
45 500 000 HUF
989 130 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti üzlethelyiség utcafronton hirdetés (85767983)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 14 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Kecskeméten, a Széchenyi városban utcáról nyíló, 14nm-es üzlethelyiség eladó. Jellemzői: - földszinti, utcai bejárat - 2 helyi...
17 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti csúsztatott zsalus lakás hirdetés (95318498)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Kecskeméten a Széchenyiváros cseréptetős részén, 3. emeleti, 2. 5 Szobás, csúsztatott zsalus építési móddal épült, szép állapot...
52 900 000 HUF
826 562 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (82843164)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kecskeméten a Széchenyi városban, 2 szobás, 55 nm-es, napfényes lakás, bútorozva eladó! Jellemzők:. -Környéken iskola, óvoda, ü...
38 400 000 HUF
698 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti tégla lakás hirdetés (17397494)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
45 500 000 HUF
989 130 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal