Eladó ingatlanok 60 millióig (49822 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 49 822 db
Eladó Mezőtúri családi ház hirdetés (54469355)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 1058 m2
Szobaszám: n/a
Mezőtúron kiváló helyen, eladó 94 nm - es 3 szobás családi ház, 1058 nm -es telken! Előkertes, parasztház típusú vályog falaz...
14 200 000 HUF
151 063 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti iroda irodaházban hirdetés (54633524)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálunk Kecskemét belvárosában, a Cifrapalota közelében egy teljes irodaszintet az épület negyedik emeletén. Az ing...
22 100 000 HUF
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kecskeméti iroda irodaházban hirdetés (45937743)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
24 050 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti iroda irodaházban hirdetés (13457547)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
22 750 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti iroda irodaházban hirdetés (55324644)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
22 800 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Koroncói lakóövezeti telek hirdetés (13939718)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1805 m2
Szobaszám: n/a
Koroncón remek tájolású 1805nm-es építési telek eladó Győrtől DNy-i irányba a 83-as gyorsforgalmi úton megközelítve negyed óra...
21 999 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Erdőkertesi családi ház hirdetés (22136474)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 726 m2
Szobaszám: 2
Erdőkertesen, Gézahegy csendes részén eladó egy 40nm-es, tégla építésű, azonnal költözhető kis ház 726nm-es saroktelken! - Sz...
56 500 000 HUF
1 412 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (39252575)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kiváló lokáció | Alacsony rezsi | Stabil bérleti piac | Felújítandó állapot | Befektetői kedvenc Keres olyan ingatlant, amely ...
32 000 000 HUF
914 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (39779438)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kivételes lehetőség: Most új, csökkentett áron, mindössze 42, 9 millió forintért! Ön is olyan otthont keres, ahonnan reggel g...
42 900 000 HUF
794 444 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatabányai egyéb üzlethelyiség hirdetés (85873223)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Tatabányán a színház mellett kínálunk megvételre két darab, külön helyrajzi számon nyilvántartott, egymás mellett elhelyezkedő ...
18 990 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Tari családi ház hirdetés (54879321)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 3
Tar – 2 ház 1 áráért a Mátra lábánál!
20 000 000 HUF
153 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Somoskőújfalui családi ház hirdetés (45743657)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 3
Eladó egy különleges lehetőség Somoskőújfaluban, ahol a kreatív kezeknek és a felújításra vágyóknak kedvező ajánlat várja új la...
14 900 000 HUF
169 318 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csávolyi családi ház hirdetés (54232284)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 274 m2
Telekterület: 2911 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Csávoly, központjában elhelyezkedő, teljesen felújítandó, 274 nm-es nagypolgári családi ház eladó. a vegyes f...
8 499 000 HUF
31 018 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshalmai családi ház hirdetés (45697367)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 433 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Jánoshalma, központi részén jó állapotú, azonnal költözhető, 85 nm-es családi ház eladó. Az ingatlan a '60-as...
25 000 000 HUF
294 117 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rémi tanya hirdetés (98754543)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 2060 m2
Szobaszám: n/a
Bács-Kiskun vármegye Rém belterületi tanya eladó 2060 m²-es telekkel. a telken bontandó állapotú tanyaépület, valamint mellékép...
2 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Dávodi családi ház hirdetés (72496337)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: 1007 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Dávod településen 104 nm-es családi ház eladó. Az ingatlan az 1980-as években épült tégla falazattal, beton a...
32 000 000 HUF
307 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hajdúsámsoni családi ház hirdetés (95265633)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1755 m2
Szobaszám: 2
Eladó Debrecentől mindössze 10 km-re, Hajdúsámson-Martinka csendes utcájában egy hangulatos családi ház, mely ideális választás...
33 990 000 HUF
566 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Halászteleki csúsztatott zsalus lakás hirdetés (39894145)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Fedezze fel álmai otthonát Halásztelek szívében – 2 szobás lakás várja Önt! Fiatal felnőttek és befektetők figyelmébe ajánlju...
52 900 000 HUF
881 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllési családi ház hirdetés (94953924)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 723 m2
Szobaszám: 4
Üllés csendes, mégis központhoz közeli részén kínálom megvételre ezt a kiváló elosztású, tágas családi házat. - Telek mérete: ...
56 900 000 HUF
406 428 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ceglédi tégla lakás hirdetés (31424478)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Cegléd belvárosában egy belső udvaros kis lakás! Főbb jellemzők: - 50 nm - 2 szoba - új villanyhálózat - új vízvezeték...
48 500 000 HUF
970 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal