Eladó ingatlanok 60 millióig (49827 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Eladó ingatlanok 60 millióig

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 49 827 db
Eladó Nyíregyházai csúsztatott zsalus lakás hirdetés (35573473)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, a vasútállomáshoz közel eladó egy napfényes, 2 szobás lakás! Érkert csendes részén, egy rendezett, 4 emeletes t...
35 900 000 HUF
652 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisvárdai családi ház hirdetés (67449491)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: 962 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok Kisvárdán egy 962 m2-es telken álló, 85 m2-es, háromszobás szinteltolásos családi házat kellemes kertvárosi kö...
33 700 000 HUF
295 614 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kisvárdai családi ház hirdetés (21396335)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 1009 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Kisvárda kedvelt részén! Kisvárda csendes, lakó-pihenő övezetében kínálunk megvételre egy jól karbantartott...
48 900 000 HUF
509 375 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaberceli családi ház hirdetés (78548213)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 3628 m2
Szobaszám: 3
A Rétköz gyöngyszeme - Otthon Tiszabercel legmagasabb pontján Eladásra kínálom ezt a különleges hangulatú, 85 m2 hasznos alapt...
19 900 000 HUF
234 117 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dögei családi ház hirdetés (65535762)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 2217 m2
Szobaszám: 1
Döge Fő utcán eladó, egy teljesen felújítandó 61 m2-es, , ingatlan. a tágas, kerttel rendelkező ingatlan remek helyen fekszik, ...
5 900 000 HUF
96 721 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (54464335)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Tágas belvárosi otthon Nyíregyháza szívében - belső szintes, 115 nm-es lakás két erkéllyel! Otthon Start Programra alkalmas! ...
59 900 000 HUF
520 869 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Balsai családi ház hirdetés (67345481)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 185 m2
Telekterület: 2212 m2
Szobaszám: 6+ 1 fél
Rendkívüli lehetőség Tokaj közeli településén, a Tisza partján! Eladó Balsán? Családi ház tetőtér beépítéssel, 185 m? , 2212 M...
41 500 000 HUF
224 324 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyhalászi családi ház hirdetés (19527365)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: 2753 m2
Szobaszám: 3
Családi házat venne Nagyhalászon vagy környékén? Nagyhalászon eladó egy 107 négyzetméter alapterületű, átlagos állapotú csalá...
26 490 000 HUF
247 570 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (83335355)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó tégla lakás Nyíregyházán, a Toldi utcában! Nyíregyháza közkedvelt részén, a Toldi utcában eladó egy 36 nm-es, 1. emelet...
31 000 000 HUF
861 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (35492723)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Belvárosi 52 nm-es, 1 emeleti lakás alacsony rezsivel eladó. Nyíregyháza szívében, egy 2000-ben épült, rendezett társasház 1. ...
55 200 000 HUF
1 061 538 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gávavencsellői családi ház hirdetés (33322924)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 1119 m2
Szobaszám: 2
Gávavencsellőn eladó egy gondosan karbantartott, felújított családi ház! Gávavencsellő egyik nagyon jó, csendes környékén ela...
16 900 000 HUF
301 785 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírbogdányi családi ház hirdetés (36276766)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 3886 m2
Szobaszám: 2
Nyírbogdány csendes, rendezett környékén eladó teljesen felújított családi ház! Nyírbogdány nagyon nyugodt, jó lakóközösségge...
44 900 000 HUF
561 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ibrányi családi ház hirdetés (43742355)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 1135 m2
Szobaszám: 3
Ibrány csendes, nagyon jó környékén eladó családi ház! Ibrány kedvelt, nyugodt részén megvételre kínálok egy 81 m2 hasznos al...
21 800 000 HUF
269 135 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kékcsei családi ház hirdetés (84845969)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 1669 m2
Szobaszám: 4
Kékcsén, átmenő forgalomtól mentes, csendes utcában eladó egy 135 m2-es, stabil szerkezetű, karbantartott családi ház, 1669 m2-...
29 900 000 HUF
221 481 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi családi ház hirdetés (79545349)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 724 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó Csongrád egyik legcsendesebb részén egy 98 nm-es, részben felújított család...
29 900 000 HUF
305 102 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Orosházai panel lakás hirdetés (74454949)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Orosháza városközpontjában, csendes utcában háromszobás, részben felújított, erkélyes, klímás, 59 m2-es lakás panelprogramos há...
22 500 000 HUF
381 355 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csanyteleki családi ház hirdetés (45457759)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 2276 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
*** Felújítandó, 3 szobás családi ház, nagy telekkel Csanytelek központjához közel csak az OTP Ingatlanpont kínálatában eladó *...
6 990 000 HUF
80 344 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lajosmizsei családi ház hirdetés (43338896)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Lajosmizsén külön konyha-étkező résszel, nagy telekkel Lajosmizse központi részén, a Penny közelében, csendes...
45 000 000 HUF
511 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (43877814)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 3641 m2
Szobaszám: 2
Kecskeméten Vacsihegyben, de mégis a városhoz közel eladó egy külterületi telken lévő folyamatosan karbantartott családi ház, h...
52 900 000 HUF
637 349 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti panel lakás hirdetés (64753774)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2