Eladó ingatlanok (129960 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 129 960 db
Eladó Dunafalvai családi ház hirdetés (93234328)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 699 m2
Szobaszám: 3
Dunafalván 3 szobás 106 m2-es jó állapotú családi ház 700 m2-es telekkel eladó. Az ingatlan festői környezetben helyezkedik el ...
14 900 000 HUF
140 566 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi panel lakás hirdetés (53235944)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Pécs kertvárosi részén, a Mátyás Flórián téren eladó egy teljes körűen felújított, IV/2. Em-i, 53 nm-es, amerikai-konyha nappal...
56 900 000 HUF
1 073 584 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (86455755)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Exkluzív penthouse Pécs szívében ahol az életstílus új szintre lépPécsett, a modern és elegáns Golden Corner társasház 4. emele...
199 000 000 HUF
1 592 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mánfai családi ház hirdetés (52797339)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: 1006 m2
Szobaszám: 3
Csend és nyugalom Mánfán kis ház nagy lehetőséggel! Mánfa külterületi részén eladó egy 51 m²-es, praktikus elrendezésű ingatlan...
23 900 000 HUF
468 627 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci panel lakás hirdetés (87362674)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Miskolcon az Avasi városrészben a Középszer utca végén, egy 51 nm-es, részben felújított, 2 szobás lakást, 9 e...
28 500 000 HUF
558 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi panel lakás hirdetés (49722617)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Frissen felújított, teljes körűen berendezett otthon a Lehel utcában! Eladásra kínálunk a XIII. kerület dinamikusan fejlődő r...
89 900 000 HUF
1 302 898 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (54234435)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
XIII. kerületi, erkélyes, azonnal költözhető lakás alacsony rezsivel! Eladó a népszerű Béke utcában egy 33 nm-es, 1 szobás, 5...
49 000 000 HUF
1 484 848 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Diósdi lakóövezeti telek hirdetés (77439898)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1512 m2
Szobaszám: n/a
**********Eladó építési telek Diósd kertvárosi részén, nagy telek, kiváló lehetőség! ********** Diósd nyugodt, kertvárosias ré...
66 600 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Diósdi családi ház hirdetés (77523911)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 291 m2
Telekterület: 523 m2
Szobaszám: 6
Diósd csendes utcájában, mégis mindenhez közel várja új tulajdonosát ez az exkluzív otthon. Az 1304 nm telekből 523 nm tartozik...
194 800 000 HUF
669 415 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi családi ház hirdetés (39333293)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 260 m2
Telekterület: 1655 m2
Szobaszám: 8
Egy nagy ház és egy kis ház egy 1655 nm-es ősfás telken Budatétény legszebb részén a Kápolna utcánál! Budapest XXII. kerületé...
179 990 000 HUF
692 269 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi tégla lakás hirdetés (78474452)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budatétény Tomori Pál Főiskola közelében kedvező áron eladó egy 2 szobás alagsori lakás, kulcsrakész állapotban. Tulajdonlap s...
39 200 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi tégla lakás hirdetés (92326143)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
45 500 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XXII. kerületi tégla lakás hirdetés (96496293)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
39 200 000 HUF
700 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi lakóövezeti telek hirdetés (93339915)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1073 m2
Szobaszám: n/a
Eladó lakóövezeti telek Érd VÁROSKÖZPONTBAN Érd központjának kedvelt kertvárosi részén, mindkét vasútállomástól és a buszpálya...
69 900 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi üdülőövezeti telek hirdetés (53775763)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1600 m2
Szobaszám: n/a
Budaörs kedvelt, csendes, természet közeli részén, a Frank hegy lábánál elhelyezkedő, csodás panorámával az Odvas-hegyre és a K...
45 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi tégla lakás hirdetés (35535773)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Szigetszentmiklós*****pest vármegye****3+1 szobás ******lakóparki LAKÁS****HITELEZHETŐ! ! Eladó Szigetszentmiklóson egy zárt ...
67 200 000 HUF
1 120 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Etyeki egyéb telek hirdetés (26173433)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 3452 m2
Szobaszám: n/a
A telek az érvényben lévő helyi építési szabályzat alapján Mk-2 kertes mezőgazdasági övezeti besorolásba tartozik, ugyanakkor a...
75 900 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (64992729)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 126 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Budapest v. kerületében, a Hold utcában, a Batthyány örökmécses közelében kínálunk megvételre egy 2. emeleti, 126 nm-es, belső ...
199 000 000 HUF
1 579 365 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (53997219)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó panorámás duplex lakás a Rózsadombon! Budapest II. kerület, Szemlőhegy csendes zsákutcájában eladó egy panorámás, napfény...
189 000 000 HUF
2 277 108 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mányi egyéb telek hirdetés (74978376)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1840 m2
Szobaszám: n/a
Eladó építési telek Mányon, természetközeli környezetben, gyönyörű kilátással. Mány csendes, rendezett településrészén kínálun...
26 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal