Eladó ingatlanok (129969 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 129 969 db
Eladó Pécsi tégla lakás hirdetés (97773163)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó belső kétszintes lakás Pécs belvárosában kiváló befektetés Pécs szívében, a Király utcában kínálunk megvételre egy 112 n...
95 500 000 HUF
852 678 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (19846258)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 672 m2
Szobaszám: 3
Családi ház eladó Pécs kedvelt részén, a Budai városrészben! Pécs egyik népszerű, nyugodt részén kínálunk megvételre egy 78 m...
45 200 000 HUF
579 487 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Komlói tégla lakás hirdetés (38534792)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: + 2 fél
Komlón, Kenderföldön eladó egy teljesen újjáépített, 34 m? -Es lakás. A felújítás során az ingatlan az alapoktól megújult: új...
29 900 000 HUF
879 411 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mohácsi családi ház hirdetés (86773893)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 565 m2
Szobaszám: 3
Kettő ház eladó Mohácson a déli részen, egy saroktelken. 1. Számú családi ház: átlagos állapotú 3 szobás, 2 nappalis garázsos...
85 000 000 HUF
708 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tárnoki családi ház hirdetés (32382236)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1289 m2
Szobaszám: 5
Tárnokon az Öreghegyen zártkerti ingatlan eladó! Csak készpénzes vásárló jelenkezését várjuk. Az ingatlan 120 nm es, jelenleg 4...
55 000 000 HUF
458 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Herceghalomi családi ház hirdetés (52451439)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1125 m2
Szobaszám: 3
Otthonként és befektetésként is kiváló lehetőség Budapest KÖZELÉBEN Martonvásáron, átmenő forgalomtól mentes zsákutcában eladó...
107 900 000 HUF
1 079 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (44424333)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Jó állapotú lakás a II. kerület egyik legkedveltebb részén - ne hagyja KI! Budapest II. kerületének egyik legkedveltebb részé...
99 900 000 HUF
1 637 704 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XX. kerületi ikerház hirdetés (26569456)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 165 m2
Telekterület: 362 m2
Szobaszám: 4
Kényelem és luxus, de alacsony rezsi. Amikor az otthon, egy ÜDÜLŐ! A XX. kerületben, Pesterzsébeten eladó a kertváros egyik l...
153 990 000 HUF
933 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (73772344)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Debrecen belvárosában a Szent Anna utcán, 52 nm-es, újítandó állapotú lakás eladó! Jellemzői: * Főutca közvetlen szomszédságá...
50 900 000 HUF
978 846 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (99785637)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Debrecenben, a Fényes udvarban kínálok eladásra egy 68 nm-es, nappali + 3 szobás, 6. emeleti, felújított, lodzsás lakást! Az in...
64 990 000 HUF
955 735 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fóti családi ház hirdetés (23438958)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 137 m2
Telekterület: 785 m2
Szobaszám: 5
Tágas, egyszintes, kétgenerációs családi otthon Fóton, a kisalagi kertvárosban, ahol mindenkielfér! Kisalag csendes részén elad...
99 900 000 HUF
729 197 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci lakóövezeti telek hirdetés (46437929)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2925 m2
Szobaszám: n/a
Ritka lehetőség Vác egyik legszebb részén panorámás építési telek eladó! Természeti kincset keres, amely könnyen megközelíthető...
61 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci lakóövezeti telek hirdetés (42673444)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1902 m2
Szobaszám: n/a
49 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci lakóövezeti telek hirdetés (73991773)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1201 m2
Szobaszám: n/a
25 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci családi ház hirdetés (64343998)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 5111 m2
Szobaszám: 3
Gyönyörű, örök panorámával rendelkező ingatlan eladó Vác Deákváron! Eladásra kínálunk egy 73 nm-es, jó elosztású lakóházat csen...
91 700 000 HUF
1 256 164 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Püspökszilágyi családi ház hirdetés (97464425)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 1259 m2
Szobaszám: 4
Eladó családi ház Püspökszilágyon nyugalom, tér és lehetőségek egy különleges környezetbenPüspökszilágy csendes, rendkívül szép...
72 900 000 HUF
520 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szadai lakóövezeti telek hirdetés (45737449)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1563 m2
Szobaszám: n/a
Szadán, Budapesttől 20 percre lélegzetelállító természetközeli csendes, aszfaltozott kis utcában, újépítésű környéken telek ela...
86 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szadai lakóövezeti telek hirdetés (36456764)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1805 m2
Szobaszám: n/a
***Ikerházra engedélyezett telek eladó azonnal indítható ÉPÍTKEZÉS! ***Meglévő, jogerős engedéllyel rendelkező telek, amelyre e...
117 400 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szadai lakóövezeti telek hirdetés (24639465)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2003 m2
Szobaszám: n/a
130 200 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Szadai lakóövezeti telek hirdetés (24837833)
22 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1501 m2
Szobaszám: n/a