Eladó ingatlanok (129962 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 129 962 db
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (23864367)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest Terézváros-Diplomatanegyedében elkészült a főváros egyik legújabb, exkluzív fejlesztése. A VI. kerületben található ...
79 900 000 HUF
1 664 583 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (38676843)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Keresett lokáció, remek befektetés, stabil hozam! A lakások évek óta üzemelnek közép-, valamint hosszútávú hasznosítással hel...
96 000 000 HUF
914 285 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Somogyszentpáli családi ház hirdetés (75244577)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 157 m2
Telekterület: 2123 m2
Szobaszám: 6
Szép ház, jó helyen, jó áron! A Balaton csak 15 perc! Somogyszentpál csendes zsákutcájában eladó ez a 157m2-es 6 szobás csal...
36 990 000 HUF
235 605 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csepregi családi ház hirdetés (48947263)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 3000 m2
Szobaszám: 2
Csepregen, csendes környezetben tégla építésű családi ház – kedvező áron! Csepregen, a városközponttól mintegy 1 km-re eladó ...
29 900 000 HUF
498 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kőszegi tégla lakás hirdetés (92429288)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kőszeg belvárosában azonnal költözhető lakás eladó! Kőszeg történelmi belvárosában eladó egy 34 m²-es, boltíves, téglaépítésű...
24 900 000 HUF
732 352 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Marcali családi ház hirdetés (46593818)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 3
Eladó ház! Marcali csendes utcájában eladó ez a 100 m2-es családi ház. Az ingatlan a 70-es évek végén épült, bár azonnal bir...
49 000 000 HUF
490 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (35179918)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Világos, napfényes otthon a Margit körúton! Budapest egyik közkedvelt részén, a Margit körúton kínálunk megvételre egy 79 nm-...
142 000 000 HUF
1 797 468 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (89257575)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Vác belvárosában eladó egy 55 nm-es, földszinti, kétszobás lakás kiváló elhelyezkedéssel! Az ingatlan praktikus elosztású: két ...
51 500 000 HUF
936 363 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (62273334)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 135 m2
Telekterület: 120 m2
Szobaszám: 3
Csillaghegy duna felőli oldalán eladó egy újépítésű ikerházfél! A 135 négyzetméteres, duplakomfortos ingatlan 2025-ben épült,...
244 900 000 HUF
1 814 074 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi panel lakás hirdetés (92949244)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálunk Újhegyen egy 36 nm-es, 1 szobás, 5. emeleti panellakást, amely kiváló lehetőség mind saját otthon kialakításá...
49 900 000 HUF
1 386 111 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gödöllői családi ház hirdetés (49397449)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 786 m2
Szobaszám: 5
Gödöllő, Blaha városrészén eladó egy 150 m²-es önálló családi ház, 786 m²-es telekkel és garázzsal. Főbb jellemzők: Az ingat...
119 900 000 HUF
799 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentendrei házrész hirdetés (35339697)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 160 m2
Szobaszám: 2
Szentendrén a vasúti villasor környékén eladó egy hév közeli HÁZRÉSZ! KÖRNYÉK: A háztól a HÉV-megálló mindössze 13 perc kény...
42 900 000 HUF
858 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (59374534)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Polgári társasház emeletén eladó egy napfényes, tágas terekkel rendelkező lakás. A 2024-es munkálatok során korszerűsítették ...
84 900 000 HUF
1 147 297 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (58337479)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Kizárólag irodánk kínálatában! Eladásra kínálunk Gazdagréten a Törökugrató utcában egy jó állapotú, 54 nm-es, 1+2 félszobás p...
74 800 000 HUF
1 385 185 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mendei családi ház hirdetés (34943434)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 170 m2
Telekterület: 576 m2
Szobaszám: 4
Energiatakarékos családi HÁZ! Eladásra kínálunk Mendén, egy minden igényt kielégítő, magas műszaki tartalommal, parkosított, me...
153 000 000 HUF
900 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Üllői ikerház hirdetés (79487733)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 160 m2
Szobaszám: 4
Üllőn, a közkedvelt Sportliget lakóparkban igényes állapotú ikerház eladó! Üllő egyik legkedveltebb, frekventált ám mégis nyugo...
105 000 000 HUF
1 166 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Péceli sorház hirdetés (89873848)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 343 m2
Szobaszám: 3
Budapest határához közel, Pécel központi részén, 70 nm nagyságú sorház, saját elkerített 150 nm kerttel eladó! Nappali amerikai...
59 000 000 HUF
842 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői családi ház hirdetés (68665386)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 575 m2
Szobaszám: 3
Eladó Gyömrőn, 86nm + tetőtér beépítési lehetőség + alagsori garázs, erkélyes családi ház. Épület: 1982-ben épült a közelmúltba...
99 000 000 HUF
660 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Isaszegi családi ház hirdetés (94268543)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 1083 m2
Szobaszám: 3
Eladó Isaszegen egy csendes utcában, közel a központhoz egy 85 nm-es, háromszobás, jó állapotú, részben felújított családi ház,...
68 000 000 HUF
800 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyömrői családi ház hirdetés (33543893)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 719 m2
Szobaszám: 3
Kedvező áron eladó felújítandó családi ház nagy telekkel, csendes környezetben Gyömrőn! Eladásra kínálunk egy 2 szoba + nappali...
64 000 000 HUF
1 015 873 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal