Eladó ingatlanok (129960 friss hirdetés)

rétköz vagyonértékelő banner
Összes találat: 129 960 db
Eladó Dunaújvárosi tégla lakás hirdetés (94574573)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Álmai otthona várja Önt! ? ? ? ? Az ÁlomOtthon Ingatlaniroda kínálatában megvételre kínálunk egy kivételes adottságokkal rende...
45 990 000 HUF
919 800 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balassagyarmati családi ház hirdetés (53662342)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 246 m2
Telekterület: 641 m2
Szobaszám: 3
Balassagyarmaton felújított 3 szobás családi ház 150 m2-es vendéglővel együtt eladó! 1963-As építésű ház építőanyaga tégla, 20...
64 000 000 HUF
260 162 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyírmadai családi ház hirdetés (44439853)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 4390 m2
Szobaszám: 3
Eladóvá vált ez a 3 szobás, 96 nm-es családi ház Nyírmadán, 4390 nm-es telekkel, reális ÁRON! FIGYELEM: a teljes bútorzat az ...
17 500 000 HUF
182 291 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIV. kerületi tégla lakás hirdetés (43993343)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Budapest 14. kerületében, kiváló közlekedés mellett eladó egy bruttó 89 nm, nettó 59 nm alapterületű, jó állapotú, belső kétszi...
94 900 000 HUF
1 066 292 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai hétvégi ház hirdetés (63337835)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 2877 m2
Szobaszám: 1
Fedezze fel ezt a bájos nyaralót Nagykanizsa Látóhegyen, ahol a természet közelsége és a városi élet kényelme találkozik. Az in...
23 900 000 HUF
478 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Székesfehérvári tégla lakás hirdetés (24333594)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Az Update Vip Ingatlan kínálatából eladó Egyedi adottságokkal rendelkező, tágas téglalakás Székesfehérvár szívében! Ha fonto...
89 900 000 HUF
936 458 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csabdi családi ház hirdetés (88378468)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 262 m2
Telekterület: 1616 m2
Szobaszám: 3
Eladó Csabdi külterületén Vasztélypusztán egy 3 szobás családi ház a hozzá tartozó 1600 nm es csodálatos panorámás telekkel. ...
128 000 000 HUF
488 549 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi családi ház hirdetés (45496649)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: 218 m2
Szobaszám: 4
Szeretne kiszabadulni a társasházak zajából, de nem mondana le a modern kényelemről? Szeged-Petőfitelep csendes részén, most eg...
111 760 000 HUF
1 255 730 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi családi ház hirdetés (84333755)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
117 870 000 HUF
1 267 419 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyszénási egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (58334921)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 10000 m2
Telekterület: 10000 m2
Szobaszám: n/a
Nagyszénás külterületén lévő fóliaház parkban 12 fóliaházból álló együttes eladó, mely a telep közepén helyezkedik el. A fóliah...
7 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyöngyösi telephely hirdetés (41994355)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 358 m2
Telekterület: 807 m2
Szobaszám: n/a
Eladó telephely+iroda Gyöngyös belterületén, a Karácsondi úthoz közel, az m3 autópálya feljárótól 3 km-re, ahol a lehetőségek h...
149 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Öcsödi egyéb mezőgazdasági ingatlan hirdetés (57381893)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 16 m2
Telekterület: 5920 m2
Szobaszám: n/a
Jász-Nagykun-Szolnok megye településén, ahol a Hármas-Körös Álom-zugi holtága húzódik, eladásra kínálunk egy 31méter széles víz...
10 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Soltvadkerti tanya hirdetés (84399545)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: 4316 m2
Szobaszám: n/a
Bács-Kiskun megye Soltvadkert külterületén, csendes környezetben, jól járható úton megközelíthető tanya eladó. Az ingatlan egy ...
29 900 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Solti családi ház hirdetés (53599254)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 559 m2
Szobaszám: 1
C I T Y C a R T E L bemutatja: Egyedi hangulatú, barátságos kis házat kínálunk eladásra az alföldi kisváros belvárosában. a t...
24 900 000 HUF
452 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Solti családi ház hirdetés (24867599)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 716 m2
Szobaszám: 3
C I T Y C a R T E L bemutatja: Statikailag és esztétikailag egyaránt kiváló állapotban lévő, kétszintes családi házat kínálunk...
59 500 000 HUF
330 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (34374921)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó teljesen felújított földszinti lakás Szegeden Eladásra kínálok Szegeden, egy 47 nm-es 1+1 szobás, 5 szintes ingatlanban l...
52 000 000 HUF
1 106 382 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi panel lakás hirdetés (97414797)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó teljesen felújított földszinti lakás Szegeden. Eladásra kínálok Szegeden, egy 47 nm-es 1+1 szobás, 5 szintes ingatlanban...
52 000 000 HUF
1 106 382 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budakalászi családi ház hirdetés (25351345)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 204 m2
Telekterület: 544 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Budapest közvetlen határában Budakalászon, a Szentistván telepen csendes, nyugodt viakoloros utcában tulajdonosként kínálom meg...
417 900 000 HUF
2 048 529 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszafüredi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (27563547)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó Tulajdonostól, Tiszafüreden, az Ifjúság úton, Nyugati tájolású, csúsztatott zsalus, harmadik emeleti, 1, 5 szobás, részbe...
22 000 000 HUF
379 310 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IV. kerületi sorház hirdetés (85527397)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó garzonlakás Újpest szívében – csendes, központi helyen! Eladásra kínálok egy 25 m²-es, közös udvaros, tehermentes garzo...
28 000 000 HUF
1 120 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való eladó ingatlant?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal