Eladó ház - Szolnok (75585843)
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 5 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 2 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotó

Ingatlan adatai

  • Feladva:1 napja a megveszLAK-on
  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Szolnok
  • Kategória:Ház
  • Alkategória:Családi ház
  • Alapterület:64 m2
  • Telekterület:507 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:2
Szokoli Piroska
+36-(70)-411-9927
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Szolnokon, családi házas környezetben található 64 m2-es, tégl...

Szolnokon, családi házas környezetben található 64 m2-es, tégla építésű, két szobás, teljes közművel ellátott családi ház, két utcáról megközelíthető 507 m2-es telken eladó.

Az ingatlan korszerűsítést igényel, 1974-ben épült.
Erős, repedésmentes falak, nem vízesedik.

Irányár: 25, 8 M

A hirdetésben szereplő információk az eladótól származnak, pontosságuk ért felelősséget nem vállalunk. FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Szolnoki 2 szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Szolnok oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 25800000 Ft és mivel az alapterülete 64 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 403125 HUF/m2.

Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Szokoli Piroska összes hirdetése között.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal