Eladó jó állapotú lakás - Budapest XIV. kerület (44246717)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 16 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 13 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotóhirdetés 16. fotóhirdetés 17. fotóhirdetés 18. fotóhirdetés 19. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Budapest XIV. kerület
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:34 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:1
  • Állapot:Jó állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:Földszintes
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Hányadik emeleti:1
  • Erkély:Van
  • Lift:Nincs
  • Parkolási lehetőség:Utcán
  • Fűtés:Gáz (cirko)
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:Napfényes
  • Tájolás:ÉK
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:Van
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:Van
  • Víz:Van
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:Van
  • Kapcsolatfelvétel
Horváth Sándor Dániel
Horváth Sándor Dániel
+36-(70)-555-3204
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: LK075807
Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

hitelajánlat Promóció, mely nem minősül ajánlattételnek.
 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó lakás, Budapest 14. ker.


Zugló egyik csendes, zöldövezeti részén kínáljuk megvételre ezt a napfényes, kertre néző, légkondicionált téglaépítésű lakást. Olyan egyedülálló fiataloknak és idősebbeknek ajánljuk, akik szívesen teremtenek saját kezűleg otthont, és nem riadnak vissza egy közepes felújítástól.

A lakás egyik igazi kincse a 4 m²-es erkély, amely ritka nyugalmat kínál: tökéletes hely egy reggeli kávéra, egy esti beszélgetésre vagy egyszerűen csak arra, hogy lelassuljunk és ránézzünk a kertre. Ez a kis kültéri tér olyan pluszt ad, amely sok városi lakásból hiányzik.

A lakás jelenlegi állapota remek alapot biztosít azoknak, akik a saját elképzelésüket szeretnék életre kelteni. Legyen szó a falak frissítéséről, a fürdőszoba modernizálásáról vagy a konyha újragondolásáról: ez az ingatlan lehetőséget ad arra, hogy valóban személyes és egyedi otthon szülessen.

A modern gázcirkó fűtés és a már meglévő klímaberendezés gondoskodik az egész éves kényelemről. a kertre és az emeleti ablakokból nyíló kilátás pedig tovább erősíti azt a természetközeli, békés hangulatot, amely ennek a lakásnak sajátja.

A környék különösen élhető: parkok, játszóterek és zöld területek veszik körül, miközben a környék infrastruktúrája kiváló. Iskolák, bevásárlási lehetőségek és közlekedési kapcsolatok gyorsan elérhetők, így a városi élet minden előnye adott.

Ha olyan ingatlant keres, ahol a saját stílusa kibontakozhat, és ahonnan minden nap jó érzés hazatérni, akkor érdemes személyesen is megnéznie ezt a lakást.

Hívjon, amíg még elérhető!

51500000 Ft

Referencia szám: lk075807 Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait
 
 

Hasonló ingatlan hirdetések

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal