REGISZTRÁCIÓ

OTP ingatlan (OTP Ingatlanpont) hirdetései

Az OTP Ingatlanpont az egyik legdinamikusabban növekvő ingatlanközvetítői hálózatként rövid idő alatt vált a hazai piac meghatározó szereplőjévé. A hálózat Magyarországon egyedülálló módon ötvözi az ingatlan- és a banki szakértelmet, és az ország egyik legjelentősebb ingatlanközvetítőjeként nyújt megbízható megoldást ügyfeleinek az ingatlan adásvétel teljes folyamatában. Ha az OTP ingatlan kínálatában szeretnél keresgélni, akkor ezen az oldalon jó helyen jársz, mert itt listázódnak a házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is.
Rendezés:

Összes találat: 25 867 db
Eladó Tiszaföldvári családi ház hirdetés (54517373)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 559 m2
Szobaszám: 3
Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében, Tiszaföldváron eladó egy összkomfortos családi ház, amely egy 3 szobás, 68, 6 nm-es vályogfal...
6 900 000 HUF
101 470 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászapáti családi ház hirdetés (14944798)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 1526 m2
Szobaszám: 3
Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében, Jászapátin kínálunk megvételre egy összkomfortos, kétszintes, 92 m2-es családi házat, amely k...
23 490 000 HUF
255 326 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kaposvári családi ház hirdetés (64337742)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 1290 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kaposvár keleti városrészében, nyugodt, természeti környezetben, eladó egy Nádasdi utcai családi ház. Az 1290 nm. Telken lévő 8...
12 000 000 HUF
142 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászapáti családi ház hirdetés (23524773)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 1498 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye. Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában elérhető! Eladó Jászapátin egy 3 és fél szobás, 92,...
11 990 000 HUF
130 326 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zagyvarékasi családi ház hirdetés (47273749)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 848 m2
Szobaszám: 5
Jász-Nagykun Szolnok Vármegye. Eladásra kínálunk Zagyvarékas központi részén egy 180 nm-es téglából épült 5 szobás családi háza...
33 990 000 HUF
188 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szarvasi családi ház hirdetés (85929738)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 161 m2
Telekterület: 805 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Békés vármegye. Eladásra kínálunk Szarvason csak az otp ingatlanpont kínálatában egy 4 és fél szobás 161 nm-es kertes családi h...
18 500 000 HUF
114 906 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári egyéb telek hirdetés (95677792)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1578 m2
Szobaszám: n/a
Egészséges, jó levegő, csend, nyugalom, panoráma! Ha ezeket keresi, akkor megtalálja a toponári szőlőhegyen, 1578 nm-es, ( műve...
3 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Kaposvári családi ház hirdetés (28824781)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 196 m2
Telekterület: 434 m2
Szobaszám: 4+ 2 fél
Somogy vármegye, Kaposváron 2 lakrészes, tégla építésű családi ház eladó a város cseri részében. A telek nagysága:434 m2 Az in...
19 900 000 HUF
101 530 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csabrendeki családi ház hirdetés (27785433)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: 514 m2
Szobaszám: 1
Eladó családi ház Veszprém vármegye, Csabrendek Eladó Csabrendeken egy 41 nm-es családi ház, mely az 50-es években épült, 514 ...
11 000 000 HUF
268 292 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (45271199)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1435 m2
Szobaszám: 3
Csongrád-Csanád vármegye. Eladó vízparti, komfortos családi ház stéggel! Mentettrét lakóövezetben, Szentes és Csongrád közt egy...
44 000 000 HUF
440 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi külterületi telek hirdetés (63367719)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 4697 m2
Szobaszám: n/a
Pest vármegye, Pilis, Homoki szőlő városrészen 2908 m2 és 1789 m2 (együttesen 4697 m2) alapterületű, szőlő művelési ágú zártker...
8 490 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Levéli tégla lakás hirdetés (68759574)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Győr-Moson-Sopron vármegyében, Levélen, modern lakások átgondolt műszaki tartalommal, jó minőségű beépített anyagokkal, új épít...
36 682 400 HUF
1 222 746 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyulai tégla lakás hirdetés (46553542)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Gyula városának csendesebb környékén, a Belső Törökzug részen egy 4. emeleti, 2 szobás, 59 m2-es lakás. Nagyon jó elhelye...
30 090 000 HUF
510 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyulai sorház hirdetés (46644473)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: 120 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Gyula városának csendes lakó-pihenő övezetében kínálok megvételre négylakásos sorházban egy háromszintes lakást. . A lakás hel...
54 000 000 HUF
477 876 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mikepércsi családi ház hirdetés (34534346)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 3
Mikepércs, déli részén eladó egy 2 szobás, nappalis családi ház. Az ingatlan 80 m2, a telek 711 m2 nem kicsi, de nem is túl na...
44 900 000 HUF
561 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Makói családi ház hirdetés (43515233)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 960 m2
Szobaszám: 3
Csongrád- Csanád vármegye, Makó, 117 nm, családi ház eladó! Az ingatlan Makó központi részén található, 960 nm telek tartozik h...
54 450 000 HUF
465 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi tégla lakás hirdetés (74446449)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szeged, belvárosi 90 nm-es 2 szoba + galériás, földszinti, felújítandó lakás eladó, mely akár 2 lakásra is osztható. a lakásban...
79 900 000 HUF
887 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (44938514)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 129 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Dunai panorámás luxusingatlan a Lechner Ödön fasoron! Eladásra kínálunk egy 129 nm-es, nyugati tájolású, dunai panorámá...
255 000 000 HUF
1 976 744 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szalmatercsi családi ház hirdetés (46922948)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 1389 m2
Szobaszám: 2
Eladó felújított családi ház Szalmatercsen, gyönyörű panorámával! Szalmatercs csendes, nyugodt részén, festői kilátással a kö...
29 500 000 HUF
378 205 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonszemesi tégla lakás hirdetés (74341325)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Balaton Déli part, Balatonszemes, közvetlen vízparti, 61 m2 lakás eladó. Az ingatlan a Balaton egyik legszebb vízparti lakópark...
96 044 370 HUF
1 574 497 Ft / m2
árcsökkenés figyelő

Ha szeretnéd irodánként megnézni az OTP Ingatlanpont (OTP ingatlan) hálózat ingatlan hirdetéseit, akkor válassz irodát:

1.
Ajka Szabadság tér 8 - OTP Ingatlanpont
2.
Balatonfűzfő Munkás tér 3 - OTP Ingatlanpont
3.
Budapest II. kerület Ganz utca 5-7 - OTP Ingatlanpont
4.
Budapest III. kerület Kerék utca 30 - OTP Ingatlanpont
5.
Budapest III. kerület Lajos utca 74-76 - OTP Ingatlanpont
6.
Budapest IX. kerület Liliom utca 24-26 - OTP Ingatlanpont
7.
Budapest VIII. kerület Nap utca 32 - OTP Ingatlanpont
8.
Budapest XI. kerület Október huszonharmadika utca 25 - OTP Ingatlanpont
9.
Budapest XIII. kerület Szabolcs utca 19-21 - OTP Ingatlanpont
10.
Budapest XIII. kerület Victor Hugo utca 41 - OTP Ingatlanpont
11.
Budapest XV. Kerület Szentmihályi út 131 - OTP Ingatlanpont
12.
Budapest XX. kerület Vörösmarty utca 72-76 - OTP Ingatlanpont