REGISZTRÁCIÓ

OTP ingatlan (OTP Ingatlanpont) hirdetései

Az OTP Ingatlanpont az egyik legdinamikusabban növekvő ingatlanközvetítői hálózatként rövid idő alatt vált a hazai piac meghatározó szereplőjévé. A hálózat Magyarországon egyedülálló módon ötvözi az ingatlan- és a banki szakértelmet, és az ország egyik legjelentősebb ingatlanközvetítőjeként nyújt megbízható megoldást ügyfeleinek az ingatlan adásvétel teljes folyamatában. Ha az OTP ingatlan kínálatában szeretnél keresgélni, akkor ezen az oldalon jó helyen jársz, mert itt listázódnak a házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is.
Rendezés:

Összes találat: 25 869 db
Eladó Szalmatercsi családi ház hirdetés (46922948)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 1389 m2
Szobaszám: 2
Eladó felújított családi ház Szalmatercsen, gyönyörű panorámával! Szalmatercs csendes, nyugodt részén, festői kilátással a kö...
29 500 000 HUF
378 205 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonszemesi tégla lakás hirdetés (74341325)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Balaton Déli part, Balatonszemes, közvetlen vízparti, 61 m2 lakás eladó. Az ingatlan a Balaton egyik legszebb vízparti lakópark...
96 044 370 HUF
1 574 497 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Balatonszemesi tégla lakás hirdetés (51277335)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Balaton Déli part, Balatonszemes, közvetlen vízparti, 106 m2 lakás eladó. Az ingatlan a Balaton egyik legszebb vízparti lakópar...
171 499 003 HUF
1 633 323 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki tégla lakás hirdetés (79599458)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A teraszon üldögélve, Chardonnayt kortyolva, gyönyörködnek a naplementében a Balaton fölött. Felidézik, milyen jó volt a Balcsi...
199 990 000 HUF
2 061 752 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIII. kerületi tégla lakás hirdetés (74436256)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest rendkívül felkapott és folyamatosan fejlődő környéken a XIII kerületben, közel a Dunához, kiemelkedő színvonalú modern...
65 440 000 HUF
2 045 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (84434592)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A főváros szívében, az v. kerület egyik legkedveltebb részén kínálunk eladásra egy rendkívül nyugodt és világos, kétszobás laká...
83 900 000 HUF
1 678 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Paksi családi ház hirdetés (74248245)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 261 m2
Telekterület: 3000 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Tolna megyében, Pakstól 5 km re, szép természeti környezetben található ez az igényesen megépített családi ház. 2020 Ban, 261 ...
149 900 000 HUF
574 329 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (23476377)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 604 m2
Szobaszám: 3
Barátságos családi ház eladó Szentes kertvárosi részén. Szentes kertvárosi részén várja új lakóit egy 83 nm-es, 3 szobás család...
32 900 000 HUF
396 385 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckevei családi ház hirdetés (38327453)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: 807 m2
Szobaszám: 4
Pest Vármegye, Ráckeve dinamikusan fejlődő részén 113 nm-es önálló családi ház garázzsal eladó. a tégla falazatú ingatlan egy 8...
88 900 000 HUF
786 725 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckevei családi ház hirdetés (24543836)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: 807 m2
Szobaszám: 4
87 900 000 HUF
777 876 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dömsödi családi ház hirdetés (47344875)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 961 m2
Szobaszám: 1+ 3 fél
Eladó egy igényesen felújított, tágas családi ház, Dömsödön, amely tökéletes választás családok számára. A ház szigetelt, a vi...
49 400 000 HUF
422 222 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckevei üdülőövezeti telek hirdetés (94389276)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 547 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Ráckeve, Somlyó- szigeti részén, egy 547 nm-es telek. a Kis-Duna partjától néhány perces sétára. Közművek a telekhatáron....
14 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckevei ikerház hirdetés (63528699)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: 150 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
***Új építésű, napelemes ikerház ráckevén - CSOK pluszra alkalmas, garázzsal, kulcsrakész átadással! *** Pest megyében Ráckeve...
76 000 000 HUF
593 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ráckevei ikerház hirdetés (31516867)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 128 m2
Telekterület: 650 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
***Új építésű, napelemes ikerház ráckevén? CSOK pluszra alkalmas, garázzsal, kulcsrakész átadással! *** Pest megyében Ráckeve ...
86 000 000 HUF
671 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Makádi családi ház hirdetés (28655883)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: 1476 m2
Szobaszám: 1
Eladásra kínálunk Makádon gyönyörű természeti környezetben egy felújításra illetve befejezésre váró házat. a meglévő régi épüle...
22 500 000 HUF
703 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (54279545)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 129 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Dunai panorámás luxusingatlan a Lechner Ödön fasoron! Eladásra kínálunk egy 129 nm-es, nyugati tájolású, dunai panorámá...
255 000 000 HUF
1 976 744 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Délegyházai családi ház hirdetés (82944253)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 194 m2
Telekterület: 896 m2
Szobaszám: 4+ 2 fél
Délegyházán, a központhoz közel, mégis csendes utcában eladásra kínálunk egy nettó 194 m2-es, teljes közműves, kétgenerációs, k...
89 900 000 HUF
463 402 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (76237724)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Világos, felújított, erkélyes garzonlakás saját pincetárolóval - remek lehetőség otthonra vagy befektetésre Eladó egy 37 m2-es...
24 500 000 HUF
662 162 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci tégla lakás hirdetés (15523339)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 141 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladásra kínálunk Miskolc abszolút belvárosában a Széchenyi utcán egy 141 nm-es, hall + 3 szobás, átlagos állapotú, gáz -cirkó ...
59 000 000 HUF
418 439 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci családi ház hirdetés (43537169)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 250 m2
Telekterület: 495 m2
Szobaszám: 4+ 2 fél
Eladásra kínálunk Miskolctapolca kedvelt részén a Junó fölött egy 250 nm-es, teljeskörűen felújítandó, a 80-as években téglából...
59 900 000 HUF
239 600 Ft / m2
árcsökkenés figyelő

Ha szeretnéd irodánként megnézni az OTP Ingatlanpont (OTP ingatlan) hálózat ingatlan hirdetéseit, akkor válassz irodát:

1.
Ajka Szabadság tér 8 - OTP Ingatlanpont
2.
Balatonfűzfő Munkás tér 3 - OTP Ingatlanpont
3.
Budapest II. kerület Ganz utca 5-7 - OTP Ingatlanpont
4.
Budapest III. kerület Kerék utca 30 - OTP Ingatlanpont
5.
Budapest III. kerület Lajos utca 74-76 - OTP Ingatlanpont
6.
Budapest IX. kerület Liliom utca 24-26 - OTP Ingatlanpont
7.
Budapest VIII. kerület Nap utca 32 - OTP Ingatlanpont
8.
Budapest XI. kerület Október huszonharmadika utca 25 - OTP Ingatlanpont
9.
Budapest XIII. kerület Szabolcs utca 19-21 - OTP Ingatlanpont
10.
Budapest XIII. kerület Victor Hugo utca 41 - OTP Ingatlanpont
11.
Budapest XV. Kerület Szentmihályi út 131 - OTP Ingatlanpont
12.
Budapest XX. kerület Vörösmarty utca 72-76 - OTP Ingatlanpont
13.
Cegléd Népkőr utca 6 - OTP Ingatlanpont
14.
Dunaföldvár Kossuth Lajos utca 8 - OTP Ingatlanpont
15.
Érd Bajcsy-Zsilinszky út 160 - OTP Ingatlanpont
16.
Érd Velencei út 4 - OTP Ingatlanpont
17.
Gárdony Bóné Kálmán utca 12 - OTP Ingatlanpont
18.
Győr Teleki László utca 26 - OTP Ingatlanpont
19.
Jövő utca 7 - OTP Ingatlanpont
20.
Kaposvár Honvéd utca 19 - OTP Ingatlanpont
21.
Kaposvár Zárda utca 21 - OTP Ingatlanpont
22.
Kecskemét Kőhíd utca 36 - OTP Ingatlanpont
23.
Kiskőrös Petőfi tér 9 - OTP Ingatlanpont
24.
Mohács Dózsa György utca 2 - OTP Ingatlanpont
25.
Monor Kossuth Lajos utca 71 - OTP Ingatlanpont
26.
Orosháza Tass utca 22 - OTP Ingatlanpont