REGISZTRÁCIÓ

OTP ingatlan (OTP Ingatlanpont) hirdetései

Az OTP Ingatlanpont az egyik legdinamikusabban növekvő ingatlanközvetítői hálózatként rövid idő alatt vált a hazai piac meghatározó szereplőjévé. A hálózat Magyarországon egyedülálló módon ötvözi az ingatlan- és a banki szakértelmet, és az ország egyik legjelentősebb ingatlanközvetítőjeként nyújt megbízható megoldást ügyfeleinek az ingatlan adásvétel teljes folyamatában. Ha az OTP ingatlan kínálatában szeretnél keresgélni, akkor ezen az oldalon jó helyen jársz, mert itt listázódnak a házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is.
Rendezés:

Összes találat: 25 867 db
Eladó Karácsondi családi ház hirdetés (95577459)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 895 m2
Szobaszám: 4
Heves megye, Karácsond. Gyöngyöstől 10 km-re a Mátra lábánál, a falu legjobb utcájában, , központhoz közel, tégla falazatú stab...
38 000 000 HUF
380 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (24922374)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Győr-Szabadhegy frekventált, központi részén, csendes belső udvaros környezetben, 9 lakásos társasházban rendkívüli jó adottság...
47 900 000 HUF
647 297 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Tiszakécskei családi ház hirdetés (93534842)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 422 m2
Szobaszám: 3
Tiszakécske belváros közeli, csendes jól megközelíthető részén eladó egy 3 szobás 78 nm-es alapterületű kis udvaros, zárt - gye...
48 000 000 HUF
615 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (99792325)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 734 m2
Szobaszám: 3
Otthon Start Hitelprogram? Keretein belül megvásárolható! Eladó Nyíregyházán a Búza tér közelében egy családi ház, vállalkozá...
95 000 000 HUF
950 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (43793534)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 570 m2
Szobaszám: 4
Debrecen, Pallagon eladó új építésű 150 m2-es, nappali + 4 szobás, két emeletes, magas műszaki tartalommal rendelkező ikerház! ...
169 000 000 HUF
1 126 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (54234383)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Befektetők, fiatalok figyelem! Eladó Budapest viii. , Józsefvárosban egy 25 m2-es + 21 m2 álló galériával rendelkező, teljesen ...
46 990 000 HUF
1 879 600 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Keszthelyi egyéb fejlesztési terület hirdetés (17271793)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1900 m2
Szobaszám: n/a
Zala megye, Keszthely, örökpanorámás, 1. 900 m2 fejlesztési telek eladó. Az ingatlan légvonalban 100 méterre, gyalog 300 méter ...
330 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Csányi hétvégi ház hirdetés (94383772)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 800 m2
Telekterület: 130291 m2
Szobaszám: 1
Heves vármegye, Csány település Ny-i külterületén álló kastélyt kínálok eladásra, melyet az 1880-as években Szigethy gróf építt...
199 000 000 HUF
248 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egeri tégla lakás hirdetés (31429552)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Heves megye, Eger, Maklári hóstya városrészben eladásra kínálunk egy új építésű, 6 lakásos társasházban lévő, belső kétszintes,...
79 900 000 HUF
1 141 428 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Csányi hétvégi ház hirdetés (83468336)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 800 m2
Telekterület: 130291 m2
Szobaszám: 1
199 000 000 HUF
248 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalaegerszegi családi ház hirdetés (79799326)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 360 m2
Telekterület: 2900 m2
Szobaszám: 8
Eladó örökpanorámás családi ház Jánkahegyen! Jánkahegy csendes, nyugodt részén kínálunk megvételre egy 360m2 -es alapterületű c...
149 500 000 HUF
415 277 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki hotel, szálloda, panzió hirdetés (58973239)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Balaton déli part, Siófok Aranypart, 570 m2 panzió, 12 apartman, 1. 014 m2 telek eladó. a négy szintes ingatlan a település üdü...
689 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Turai családi ház hirdetés (14452272)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 1118 m2
Szobaszám: 3
Pest vármegye, Tura településen, modern, új építésű családi ház eladó, 86 m2-es alapterülettel, 1118 m2 telekkel. Eladásra kín...
52 200 000 HUF
606 976 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (68273398)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 3572 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó gazdálkodásra alkalmas családi ház Nyíregyháza közelében, hatalmas telekkel és melléképületekkel! Nyíregyháza belvárosá...
47 500 000 HUF
625 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (13499978)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Belvárosi 52 nm-es, 1 emeleti lakás alacsony rezsivel eladó. Nyíregyháza szívében, egy 2000-ben épült, rendezett társasház 1. ...
55 200 000 HUF
1 061 538 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bicskei családi ház hirdetés (89374479)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: 773 m2
Szobaszám: 3
Eladó Bicskén 195 m2 alapterületű családi ház, 773 m2 összközműves telekkel és vállalkozásra alkalmas melléképülettel. Az épül...
99 000 000 HUF
853 448 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (49726482)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 350 m2
Telekterület: 564 m2
Szobaszám: 6+ 2 fél
Eladásra kínálunk Csongrád-Csanád vármegyében Szentesen egy 350m2-es családi házat. Az ingatlan a város központjában helyezkedi...
69 000 000 HUF
197 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (64849849)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 152 m2
Telekterület: 2014 m2
Szobaszám: 6
Szentes városközpontjához közel, a Kisér elején, 2014 m2-es telken eladó egy sokoldalúan hasznosítható ipari ingatlan, amely ki...
99 000 000 HUF
651 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi hétvégi ház hirdetés (52319243)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: 5431 m2
Szobaszám: 2
Csak az OTP Ingatlanpont kínálatában! Szentes és Szarvas közötti külterületen, nyugodt, zöldövezeti környezetben kínálunk eladá...
5 500 000 HUF
55 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (33898844)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted