REGISZTRÁCIÓ

OTP ingatlan (OTP Ingatlanpont) hirdetései

Az OTP Ingatlanpont az egyik legdinamikusabban növekvő ingatlanközvetítői hálózatként rövid idő alatt vált a hazai piac meghatározó szereplőjévé. A hálózat Magyarországon egyedülálló módon ötvözi az ingatlan- és a banki szakértelmet, és az ország egyik legjelentősebb ingatlanközvetítőjeként nyújt megbízható megoldást ügyfeleinek az ingatlan adásvétel teljes folyamatában. Ha az OTP ingatlan kínálatában szeretnél keresgélni, akkor ezen az oldalon jó helyen jársz, mert itt listázódnak a házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is.
Rendezés:

Összes találat: 25 867 db
Eladó Budapest XVIII. kerületi családi ház hirdetés (13145664)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 164 m2
Telekterület: 1556 m2
Szobaszám: 3+ 2 fél
Eladó újépítésű önálló családi ház - prémium minőség, tágas kialakítás! 2026 4. Negyedévében készül el ez a 166nm hasznos alap...
209 900 000 HUF
1 279 878 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XIX. kerületi ikerház hirdetés (92276174)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 280 m2
Szobaszám: 3
Füstbe ment terv? Dehogy! a kispesti Petőfi utcában most kezdődik csak igazán az álmai megvalósítása! Csendre, békére, madárcsi...
84 900 000 HUF
893 684 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Balatonalmádi tégla lakás hirdetés (73454489)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó modern, kertkapcsolatos lakás Balatonalmádiban – 140 méterre a strandtól! A Balaton északi partján, Balatonalmádi egyik...
101 165 500 HUF
1 945 490 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonfüredi sorház hirdetés (77672946)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: 157 m2
Szobaszám: 3
Veszprém vármegyében, Balatonfüred csendes részén eladó egy 104 m2-es, duplakomfortos, háromszintes sorházrész. Az alsó szint...
79 800 000 HUF
767 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonalmádi tégla lakás hirdetés (32829513)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó modern, kertkapcsolatos lakás Balatonalmádiban – mindössze 140 méterre a strandtól! A Balaton északi partján, Balatonal...
92 720 000 HUF
1 783 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonalmádi tégla lakás hirdetés (73822232)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
89 148 000 HUF
1 819 346 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Túrkevei családi ház hirdetés (22332712)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 595 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye, Túrkeve városának központjában megvételre kínálunk egy 60 nm területű könnyűszerkezetes házat. A...
32 900 000 HUF
548 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei családi ház hirdetés (49753422)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: 1023 m2
Szobaszám: 1
Nógrád megye, Bátonyterenye Nagybátonyi részén eladó egy 41 nm-es egy szobás kis családi ház. Egy szoba, konyha és fürdőszoba ...
8 500 000 HUF
207 317 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni lakóövezeti telek hirdetés (35229377)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2530 m2
Szobaszám: n/a
Salgótarján központjától 3 km-re Pintérpusztán, lakó-pihenő övezetben, két építési telek, összesen 2 530 nm, kizárólag egyben e...
6 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Őrhalomi családi ház hirdetés (33465972)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 1086 m2
Szobaszám: 4
Nógrád megyében, Őrhalomban, eladó egy 106 nm-es, tégla szerkezetű, összkomfortos parasztház. Az ingatlant folyamatosan újítják...
24 000 000 HUF
226 415 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei tégla lakás hirdetés (43275944)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Parkra néző másfél szobás tégla lakás Bátonyterenye központjában! Eladóvá vált egy 38 m2-es, 3. emeleti másfél szobás tégla la...
9 900 000 HUF
260 526 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátraderecskei családi ház hirdetés (53894333)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 191 m2
Telekterület: 885 m2
Szobaszám: 6
Eladó kétszintes családi ház Mátraderecske csendes részén, kétgenerációs kialakítással, pincével és műhellyel Mátraderecske cs...
29 990 000 HUF
157 015 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni családi ház hirdetés (82377817)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 219 m2
Telekterület: 470 m2
Szobaszám: 4+ 4 fél
Nógrád megyében, Salgótarján hangulatos, zöldövezeti részén, két lakásos, jó állapotú, társasház eladó. Az egyik a földszinten,...
33 900 000 HUF
154 794 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei tégla lakás hirdetés (72899244)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
****Teljesen felújítva**** Világos, felújított otthon zöldövezetben, azonnal költözhető! Eladó egy 52 nm-es, teljeskörűen felúj...
19 900 000 HUF
382 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni panel lakás hirdetés (33617679)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó Salgótarján -Zagyvapálfalván 60 négyzetméteres negyedik emeleti egy és két félszobás összkomfortos tehermentes lakás. Az ...
20 995 000 HUF
349 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hugyagi családi ház hirdetés (96434373)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 152 m2
Telekterület: 1880 m2
Szobaszám: 4
Nógrád megyében, Balassagyarmattól 12 km-re lévő Hugyagon, eladó egy 152 nm-es nagypolgári jellegű családi ház. A ingatlanban ...
19 000 000 HUF
125 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Recski családi ház hirdetés (32332735)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 2000 m2
Szobaszám: 3
Eladó tágas családi ház nagy telekkel Recsken, kiváló lehetőség saját otthon vagy befektetés számára! Recsken, a főút mellett,...
16 000 000 HUF
168 421 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Siófoki hétvégi ház hirdetés (64339426)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 603 m2
Szobaszám: 8
Balaton déli part, Siófok, 220 m2 társasházzá alakított 2 lakóegységes családi ház eladó. a földszint + tetőtér kialakítású ing...
255 000 000 HUF
1 159 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pécsi családi ház hirdetés (74434573)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 339 m2
Szobaszám: 3
Bontandó ház eladó Pécsen az alsó utcában! 60 Négyzetméteres, vályogból épült, és igen rossz állapotban van. 339 Négyzetmétere...
11 000 000 HUF
220 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonboglári hétvégi ház hirdetés (25669995)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: 800000 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kuriózum! ! Balatonbogláron, egy ritkaságnak számító, saját vízparttal rendelkező ingatlan eladó! ! a telek teljes nagysága 800...
199 000 000 HUF
3 685 185 Ft / m2
árcsökkenés figyelő

Ha szeretnéd irodánként megnézni az OTP Ingatlanpont (OTP ingatlan) hálózat ingatlan hirdetéseit, akkor válassz irodát: