Eladó jó állapotú lakás - Budapest VII. kerület
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Budapest VII. kerület
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:62 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:2
- Állapot:Jó állapotú
- Hány szintes az ingatlan:Földszintes
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:1
- Erkély:nincs megadva
- Lift:Nincs
- Parkolási lehetőség:Utcán
- Fűtés:Gáz (cirko)
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:Napfényes
- Tájolás:DNY
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:Van
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:Van
- Közös költség:24 280 Ft
- Kapcsolatfelvétel

Bálint Fanni
+36-(30)-911-6272
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: M307517
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó Lakás, Budapest 7. ker.
Napfényes, felújított polgári lakás Erzsébetvárosban, kiváló lokációval
Budapest VII. kerületében, Erzsébetvárosban, a Thököly úton található ez az első emeleti, 62 nm-es, kiváló állapotú, 2 szobás, tágas és napfényes polgári lakás. a 3, 6 méteres belmagasság lehetőséget ad galéria kialakítására is, igény szerint tovább növelve a hasznos teret.
Az ingatlan 2016-ban teljes körű felújításon esett át, ennek köszönhetően modern, minden igényt kielégítő megjelenést kapott. Belépve azonnal érezhető az otthonos, igényes hangulat.
A társasház csendes, biztonságos és folyamatosan karbantartott. Az udvarban egy kisebb kert található, amelyet a lakók közösen gondoznak, erősítve a családias lakóközösséget és a jó hangulatot.
A lakás elhelyezkedése kiváló: kilépve az épületből a belváros pezsgő élete tárul elénk. a Keleti pályaudvar közelsége miatt a közlekedés rendkívül kedvező, metrók (m2, m4), busz- és trolijáratok gyors elérést biztosítanak a város bármely pontjára. Autóval a környező utcákban a parkolás megoldott, jellemzően található szabad hely.
A környék hangulatát éttermek, pubok, kávézók, zöldségesek és fűszeresek teszik igazán élővé és mediterrán jellegűvé. a kikapcsolódásról a közeli Városliget gondoskodik nagy zöldterületeivel, játszótérrel, sportpályákkal és kutyasétáltatási lehetőségekkel.
Az ingatlan ideális választás fiatal pároknak, egyetemistáknak, valamint befektetésnek is kiváló, hiszen könnyen és gyorsan bérbe adható.
Amennyiben egy világos, felújított polgári lakást keres kiváló közlekedéssel és élhető környezetben, keressen bizalommal.
Referenciaszám: m307517 FIX 3% lakáshitelre megvehető

