Eladó felújítandó lakás - Budapest VII. kerület (79698797)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 12 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 9 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Budapest VII. kerület
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:75 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:2
  • Állapot:Felújítandó
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Hányadik emeleti:2
  • Erkély:nincs megadva
  • Lift:nincs megadva
  • Parkolási lehetőség:nincs megadva
  • Fűtés:Elektromos
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:NY
  • Kilátás:Utcai
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:Van
  • Víz:Van
  • Gáz:Van
  • Csatorna:Van
  • Közös költség:25 200 Ft
  • Kapcsolatfelvétel
Benkő Szilamér
Benkő Szilamér
+36-(70)-469-3651
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

A Dob utca–Rumbach Sebestyén utca sarkához közel, Belső-Erzséb...


A Dob utca–Rumbach Sebestyén utca sarkához közel, Belső-Erzsébetváros egyik legkeresettebb, turisztikailag kiemelt részén kínálunk megvételre egy második emeleti, teljes körűen felújítandó lakást egy 3 szintes társasházban.

A ház utcai homlokzata átlagos, viszont ami igazán számít: a belső homlokzat és a lépcsőház frissen felújított, rendezett, igényes benyomást kelt. a társasházban a villanyhálózat korszerűsítése megtörtént, a lakásban gáz van, valamint két vízóra is rendelkezésre áll – ez praktikus, ha a későbbiekben átgondoltabb elrendezést és költségmegosztást szeretnének.

A lakás jelen állapotában teljes felújítást igényel mindentől mindenig: nyílászárók, fűtésrendszer, konyha, fürdő – itt nincs kozmetikázás, ez egy képzelőerőt igénylő projekt. Az elosztása nem a legerősebb, viszont jó tervezéssel és egy határozott koncepcióval kihozható belőle egy tágas, kétszobás, élhető otthon vagy értéknövelő befektetés. a lakáshoz pincei tároló is tartozik, ami ezen a környéken kifejezetten érték.

Fontos: a lakás 2. emeleti, a házban nincs lift – ez a környéken gyakori, és nem mindenkinek fog tetszeni, viszont cserébe a lokáció tényleg top kategória.

A környék Belső-Erzsébetvárosnak az a része, ahol minden sétatávolság és ahol mindig van élet!

Főbb nevezetességek a közelben:

Rumbach Sebestyén utcai zsinagóga
Dohány utcai zsinagóga és a Zsidó Múzeum
Gozsdu Udvar (éttermek, bárok, átjáróudvarok világa)
Deák Ferenc tér (3 metró találkozása, belvárosi csomópont)
Andrássy út és a Szent István Bazilika is gyorsan elérhető

Ez az ingatlan annak való, aki nem fél a felújítástól, és érti, hogy itt az érték nem a jelenlegi állapot, hanem a cím és a jövőbeni potenciál.

Hívjon most időpontért, hogy személyesen is megtekintse és beinduljon a megvalósításhoz a fantázia!

Hitelezési Szakértőnk egyetlen lépésben bemutatja Önnek az összes pénzintézet ajánlatát - így elkerülheti a hosszadalmas és felesleges banki látogatásokat – gyorsan, hatékonyan és a legjobb döntést biztosítva Önnek FIX 3% lakáshitelre megvehető
 
 

Hasonló ingatlan hirdetések

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal