Eladó felújítandó ház - Budapest XVIII. kerület (28447449)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 12 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 9 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Budapest XVIII. kerület
  • Kategória:Ház
  • Alkategória:Családi ház
  • Alapterület:83 m2
  • Telekterület:250 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Építés éve:1960
  • Szobaszám:3
  • Állapot:Felújítandó
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Tetőtér:nincs megadva
  • Komfortosság:Összkomfortos
  • Pince:Van
  • Parkolási lehetőség:Nincs
  • Fűtés:Gáz (cirko)
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:Van
  • Víz:Van
  • Gáz:Van
  • Csatorna:Van
  • Kapcsolatfelvétel
Madaras János
Madaras János
+36-(20)-422-2043
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó Családi ház, Budapest 18. kerület, Bókay telep, 83nm, 79...


Budapest XVIII. kerületének népszerű részén, Bókaytelepen kínáljuk eladásra ezt a 83 nm-es, 3 szobás családi házat. Az ingatlan elhelyezkedése kiváló: csendes, kertvárosi környezetben található, miközben a tömegközlekedés gyorsan és könnyedén elérhető, hiszen az Üllői út alig 1 saroknyira van a háztól.

Az épület az 1970-es évek tájékán épült, teljes mértékig tégla falazattal rendelkezik. a telek mérete kb. 263 Nm. a ház állapota közepes. a nyílászárókat már műanyagra cserélték, azonban műszaki és esztétikai felújítása időszerű.
Az ingatlan használati megállapodással rendezett osztatlan közös tulajdonú, így jogilag rendezett, banki hitellel is megvásárolható. a ház az utcafronti épület, a másik ház a telek végében található. a gyalogos bejáró közös használatú. a hátsó ház és kert is szép és rendezett, a tulajdonostárs jó szomszédja lesz az új lakóknak. a közművek egyedi mérőórákkal elszámolhatóak.
A ház nagyszerű kialakítással rendelkezik és található alatta egy 6 nm-es száraz pince. Az előszoba-közlekedőből külön nyílik minden helyiség. Az utcafronti szobák korábban egybenyílóak voltak, de gipszkarton fallal lezárták az ajtót, ami azonban visszanyitható. a helyiségek világosak. a fűtésről egy fég fali cirkó gondoskodik radiátoros hőleadással. a konyha-étkező kellően tágas, kamra tartozik hozzá és ebből a helyiségből nyílik a padlásfeljáró és pincelejáró. a belmagasság 3, 4 méter. Autóval a ház előtt lehet parkolni, beálló nincs.

Az otthon ideális választás családok számára, akik békés, nyugodt lakókörnyezetben szeretnének élni. a családi ház alapvetően felújítandó, ám egy nagyon hangulatos, tágas és világos tereket nyújtó otthon varázsolható belőle. Az épület masszív, száraz és még a tetőtér is beépíthető.

I. Ár: 79. 000. 000 Ft FIX 3% lakáshitelre megvehető
 
 

Hasonló ingatlan hirdetések

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal