Eladó átlagos állapotú ház - Debrecen
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Debrecen
- Kategória:Ház
- Alkategória:Családi ház
- Alapterület:100 m2
- Telekterület:2870 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Építés éve:1960
- Szobaszám:4
- Állapot:Átlagos állapotú
- Hány szintes az ingatlan:Földszintes
- Tetőtér:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Pince:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:Gáz (cirko)
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:Közepes
- Tájolás:D
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Vig Viktória
+36-(30)-444-2122
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: HZ069308
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Szepesen családi ház eladó
Debrecen Szepes csendes, nyugodt, biztonságos környéken eladóvá vált beton alapon vegyes falazatú 100 nm 3 szobás+ nappalis családi, ház dupla garázzsal, 2 autó számára fedett beállási lehetőséggel, irodahelyiséggel és nem mellékesen 32 nm fedett medencével. Maga a ház 1960 -ben épült, tágas, napfényes, egyedi tervezésű és jó elosztású, erős fal szerkezetű, ami egy 2870 nm -es telken fekszik. Az épület számtalan kényelmi és energetikai felszereléssel rendelkezik, ami energiatakarékossá és biztonságossá teszi az ingatlant. a ház a település központjában található jól megközelíthetőségű aszfaltozott úton. Már messziről lehet látni az épület sziluettjét és a kapcsolódó épületegyüttest. Esetleg ha szeretné élvezni a szomszédmentes, madárcsicsergéssel teli mindennapok előnyeit, ezt az ingatlan feltétlen meg kel tekintenie.
Lakóház :
- wifi kamera rendszer / teljes terület védelem, mozgásra /
- 1 hálószoba 2 szoba 1 nappali
- nagy terek / előszoba 1, belépő előtér 1 /
- burkolat / szobák laminált alászigetelve, egyéb helyiségek járólap alászigetelve /
- a konyha beépített / gépesítés nem tartozék, de megegyezés tárgya h maradjon e /
- nyílászárók / fa dupla üveges szigetelt + redőnnyel /
- fűtés / vegyes kazán 1, 5 m3 puffer tartállyal + turbó gázkazán mely nem kéményes, így a szénm onoxid mérő nem szükséges! ! /.
- Fűtés termosztát szabályozással / éjszakai is meg nappali fűtés automatikus /
- fürdőszoba / zuhanykabin, masszázs panellel + bidé /
- wc külön
Kiegészítő épületek:
- fedett 20 m2 es fa tároló
- 15 m2 kazánház / külön épületben /
- 20 m2 iroda /fűtött, külön épületben/
- 60 m2 es garázs / elektromos kapuval, fűtött /
- 50 m2 es nyitott garázs
- 200 m2 park / medencével /
- beépített úszómedencével / 8mx4mx140cm / fedett, teljes gépészettel
-energia tanúsítvány cc
Ez az ingatlan tökéletes példája annak, hogy lehet összehangolni és tökéletesen élveznie a természet és a lakhatás nyújtotta előnyöket.
Forduljon hozzám bizalommal a Duna House teljes kínálatával kapcsolatban, illetve eladási szándékával!
Szolgáltatásaink között megtalálható:
-Ingyenes hitelügyintézés a nemzetközileg elismert Credipass segítségével, garantáltan a legjobb feltételekkel és a leggyorsabb ügyintézéssel.
-Teljes körű ügyintézés ingatlan eladásához és vételéhez.
-Energetikai tanúsítvány készítése gyorsan és megbízhatóan.
-Ingyenes tanácsadás és értékbecslés, hogy a legjobb döntést hozhassa meg.
-Megbízható ügyvédi háttér biztosítása az adásvétel zökkenőmentes lebonyolításához.
Érd: Vig Viktória, e-mail: viktoria. Vig@dh. Hu, tel: +36/30 444 2122
Referencia szám: hz069308 FIX 3% lakáshitelre megvehető
Tetszett ez az eladó Debreceni átlagos állapotú 4 szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Debrecen oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 85000000 Ft és mivel az alapterülete 100 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 850000 HUF/m2.
Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Vig Viktória összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Villa Gyömrő összes hirdetése között is.

