Eladó átlagos állapotú ház - Poroszló (49892859)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 26 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 23 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotóhirdetés 16. fotóhirdetés 17. fotóhirdetés 18. fotóhirdetés 19. fotóhirdetés 20. fotóhirdetés 21. fotóhirdetés 22. fotóhirdetés 23. fotóhirdetés 24. fotóhirdetés 25. fotóhirdetés 26. fotóhirdetés 27. fotóhirdetés 28. fotóhirdetés 29. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Poroszló
  • Kategória:Ház
  • Alkategória:Családi ház
  • Alapterület:105 m2
  • Telekterület:817 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Építés éve:1950
  • Szobaszám:3
  • Állapot:Átlagos állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:Földszintes
  • Tetőtér:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Pince:nincs megadva
  • Parkolási lehetőség:Utcán
  • Fűtés:nincs megadva
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:Telken belül
  • Víz:Telken belül
  • Gáz:Telken belül
  • Csatorna:Telken belül
  • Kapcsolatfelvétel
Kiss György
Kiss György
+36-30-299-7416
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

hitelajánlat Promóció, mely nem minősül ajánlattételnek.
 

Ingatlan hirdetés leírása

POROSZLÓ KÖZPONTJÁHOZ KÖZEL, DE CSENDES UTCÁBAN, KIFEJEZETTEN ...


Poroszló központjához közel, de csendes utcában, kifejezetten jó környéken eladó egy 2 szobás, 88, 3 m2-es családi ház, a tisza-tótól 950 m-re! ! ! Az épület kb. Az 1950-es években épült, falazata vegyes (tégla, vályog), födém saralt fagerendás, tetőn cserépfedés. a lakóépület mellett egy kisebb épületben külön lakrész, 1 szobával, fürdőszobával, tornáccal. a két épület hasznos alapterülete 105, 94 m2!
Az ingatlan családi házként, apartmanként, üdülőként is használható, saját, vagy befektetési célra egyaránt, ideális hely lehet horgászoknak, vízisport kedvelőinek, pihenésre és kikapcsolódásra vágyóknak. CSOK-osoknak is ajánljuk, falusi CSOK-ra is, mivel a CSOK mellett a településen a Falusi CSOK is igénybe vehető, a ház arra alkalmas, melynek teljes körű ügyintézését és az esetleges banki finanszírozás, akár Babaváró kölcsön előkészítését díjmentesen vállaljuk! ! !
Az ingatlan két utcáról is megközelíthető, körbekerített, rajta melléképület, kerti csap, fúrt kút.
A bútorzat nem képezi az ár részét.
Közelben: 33-as fő út 160 m-re, Tisza-tó 950 m-re, szabadstrand 1, 2 km-re, főút 800 m-re, Ökocentrum 1, 6 km-re, vasútállomás 2, 5 km-re.
Helyiségek a két épületben: 1. Épület: 2 szoba, konyha, étkező, fürdő; 2. Épület: szoba, fürdő, tornác, melléképület.
Közművek: víz, villany, gáz, csatorna.
Telekterület: 817 m2.
Fűtés: gázkonvektor, kályha.
A településen élénk az idegenforgalom, itt található a Tisza-tavi Ökocentrum, szabad-stranddal, kikötővel rendelkezik, illetve elérhető közelségben 10 km-re Tiszafüreden gyógyfürdő, városi infrastruktúra (nagy áruházak: Tesco, Lidl, Spar, Penny, kerékpároscentrum stb. ). Poroszlón a távolsági busz, vasúti, közúti közlekedése kiváló (33. Sz. Főút a településen keresztül megy), M3-as autópálya 21 km.
Amennyiben hirdetésem felkeltette érdeklődését, keressen bizalommal bármikor (hétvégén is! ! ! ), Lehetőleg a +36 30 299 74 16 telefonszámon, ha nem tudom azonnal felvenni, visszahívom, ha a számát kijelzi. További kérdéseire készséggel válaszolok! a tiszafüredi OTP Ingatlanpont és OTP Pénzügyi Pont teljes körű ügyintézéssel áll az eladók és a vevők rendelkezésére! a kínálatunkból választott ingatlan finanszírozásához kedvezményes hitel- és lízingkonstrukciókat kínálunk. Az adásvételi szerződés megkötéséhez igény szerint megbízható ügyvédi közreműködést biztosítunk, és segítséget nyújtunk az adásvételhez kapcsolódó ügyek intézéséhez, hiteligényléshez CSOK-hoz (igazolások igénylése, nyomtatványok kitöltése, benyújtása stb. ). a közművek átírását is elvégezzük az eladó és a vevő helyett.
Irányár: 24 millió Ft
Referenciaszám: m282765 FIX 3% lakáshitelre megvehető
 
 

Hasonló ingatlan hirdetések

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal