Eladó jó állapotú panel lakás - Oroszlány (81384815)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 23 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 20 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotóhirdetés 16. fotóhirdetés 17. fotóhirdetés 18. fotóhirdetés 19. fotóhirdetés 20. fotóhirdetés 21. fotóhirdetés 22. fotóhirdetés 23. fotóhirdetés 24. fotóhirdetés 25. fotóhirdetés 26. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Oroszlány
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Panel
  • Alapterület:62 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:2 + 1 fél
  • Állapot:Jó állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Komfortosság:Összkomfortos
  • Hányadik emeleti:8
  • Erkély:Van
  • Lift:Van
  • Parkolási lehetőség:Nincs
  • Fűtés:Vegyes tüzelésű kazán
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
  • Kapcsolatfelvétel
Tóth Linda
Tóth Linda
+36-(70)-277-4770
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó Panel lakás, Oroszlány, Újváros, Népek barátsága utca, 6...


Oroszlányban a Malom Tó partján eladó 62m2-es, 3 külön nyíló szobás lakás!
A lakás méretének köszönhetően megfelel a CSOK + (3 gyermek esetén is) és az osp hitel feltételeinek is!
Nagy családoknak is ideális ingatlan!
A tehermentes ingatlan azonnal birtokba vehető, igény szerint felújítandó állapotú.
Egy szoba kivételével a nyílászárók cseréje megtörtént, a hőszigetelt ablakokat redőnnyel is felszerelték. a bejárati ajtó biztonsági.
A nyolcadik emeleti lakásból a panoráma örök és kiváló a tóra, és a tópartra ami fejlesztés alatt van. Fejlesztik a tó közvetlen környékét, parkosítják stb. . .
A félszobából egy kis erkély is nyílik.
A lakás falai tapétázottak, a szobákban laminált parketta található.
Jelenlegi elrendezése is kényelmes életteret biztosíthat, de kiválóan átalakítható a lakás úgy, hogy az amerikai konyhás nappali mellett 3 külön nyíló hálószobát kaphatunk.
Az ingatlan elhelyezkedése kiváló, a közelben játszótér, óvoda, iskola, bevásárlási lehetőség, és orvosi ellátás is található. Parkolás a ház előtt és annak közelében ingyenes, illetve a garázssor néhány perces sétával elérhető.

Oroszlány jól frekventált kisváros 15 km-re a megyeszékhelytől. a város és környéke megfelelő infrastruktúrát biztosít a munkavállalók számára. a város jól fejlődik, rengeteg színes és számos rendezvény egész évben minden korosztály számára biztosít szórakozási, kulturális és sportolási lehetőséget!
Az M1-es autópálya 15 km-re található, de a tömegközlekedéssel közvetlen járattal is a fővárosban vagyunk kb. Egy óra alatt.
A városhoz Közel található Majk, és a Vértes - Gerecse hegység is - ahol a természet kedvelői kiváló kirándulásokat, túraútvonalakat találnak.
Megtekinthető előzetes egyeztetés után, a hét bármely napján, az ár irányár.
Várom a hívásod! FIX 3% lakáshitelre megvehető
 
 

Hasonló ingatlan hirdetések

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal