Eladó átlagos állapotú lakás - Budapest XIV. kerület (15234984)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 16 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 13 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotóhirdetés 16. fotóhirdetés 17. fotóhirdetés 18. fotóhirdetés 19. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Budapest XIV. kerület
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:105 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:3
  • Állapot:Átlagos állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:Földszintes
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Hányadik emeleti:4
  • Erkély:Van
  • Lift:Van
  • Parkolási lehetőség:Utcán
  • Fűtés:Gáz
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:
  • Tájolás:NY
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:Van
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:Van
  • Víz:Van
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:Van
  • Közös költség:25 356 Ft
  • Kapcsolatfelvétel
Plachy Zsuzsa
Plachy Zsuzsa
+36-(30)-869-5401
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: LK096463
Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

hitelajánlat Promóció, mely nem minősül ajánlattételnek.
 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó lakás, Budapest 14. ker. Hungária krt


Zuglóban, a Hungária körúton, erkélyes, tágas lakás eladó

Eladásra kínálunk egy 105 négyzetméteres, háromszobás lakást Zugló közkedvelt részén, az Istvánmező városrészben, közvetlenül a Hungária körúton.

Az ingatlan a negyedik emeleten található, a ház rendezett és jó állapotú, a kényelmes megközelítést lift biztosítja.

A lakás jelenlegi állapotában is lakható, de részben felújítást igényel, így új tulajdonosa a saját ízlése szerint alakíthatja.

Az elrendezés kifejezetten praktikus: három külön nyíló hálószoba és egy világos nappali-étkező található benne, az egyik szobához pedig kis erkély is tartozik.

Főbb jellemzők:105 m² alapterület, 3 külön nyíló hálószoba + nappali/étkező erkély fürdőszoba káddal és zuhannyal, + külön wc, gépesített konyha, kondenzációs gázcirkó fűtés + klíma, műanyag nyílászárók, biztonsági ajtó és rács, beépített szekrények, 6 m² saját tároló a pincében, negyedik emelet, lift van

A környék infrastruktúrája kiváló: a belváros mindössze 10 perc alatt elérhető a közeli Puskás Ferenc Stadion metróállomásról, gyalogosan pedig boltok, éttermek, gyógyszertár és Tesco is könnyen megközelíthetők.

Közös költség: 25. 356 Ft

Ez a lakás ideális választás lehet családok számára, akik tágas otthont keresnek, de befektetőknek is remek lehetőség, hiszen a különnyíló szobák miatt könnyen kiadható.
Amennyiben az ingatlan megfelelne az elvárásainak de nem rendelkezik a teljes vételárral? Ebben az esetben a credipass munkatársai kötelezettség- és díjmentes tanácsadással állnak Ügyfeleink rendelkezésére.
Használja ki a jelenleg még érvényben lévő kedvező kamatozású hiteleket, CSOK-ot, illetékkedvezményt!
Hétvégén is várom megtisztelő hívását, abban az esetben is ha csak hitelre lenne szüksége,
Várom hívását, ha még el kell adnia ahhoz, hogy vásárolni tudjon!

Várom megtisztelő hívását: Plachy Zsuzsa 30-8695401

Referencia szám: lk096463 FIX 3% lakáshitelre megvehető
 
 

Hasonló ingatlan hirdetések

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal