megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portál
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 26 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 23 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotóhirdetés 16. fotóhirdetés 17. fotóhirdetés 18. fotóhirdetés 19. fotóhirdetés 20. fotóhirdetés 21. fotóhirdetés 22. fotóhirdetés 23. fotóhirdetés 24. fotóhirdetés 25. fotóhirdetés 26. fotóhirdetés 27. fotóhirdetés 28. fotóhirdetés 29. fotó

Ingatlan adatai

  • Feladva:6 hónapnál régebbi hirdetés
  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Abasár
  • Kategória:Ház
  • Alkategória:Családi ház
  • Alapterület:191 m2
  • Telekterület:1528 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Építés éve:1976
  • Szobaszám:5
  • Állapot:Jó állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Tetőtér:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Pince:nincs megadva
  • Parkolási lehetőség:nincs megadva
  • Fűtés:Gáz (cirko)
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:K
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:Van
  • Víz:Van
  • Gáz:Van
  • Csatorna:Van
  • Kapcsolatfelvétel
Kósa Edit
Kósa Edit
+36-(70)-716-9201
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Vannak házak, amelyekben laknak. És vannak házak, amelyek élet...


Vannak házak, amelyekben laknak. És vannak házak, amelyek életérzést adnak.

Abasár egyik legkedveltebb részén, a Libahegyen kínálunk megvételre egy 172 m²-es, kétszintes családi házat, 1528 m²-es telken, lenyűgöző panorámával a környező dombokra és a Mátra vonulataira.

Az 1976-ban B30-as téglából épült ingatlan az évek során folyamatos korszerűsítésen esett át. a szigetelés, a hőszigetelt nyílászárók, a cseréptető, valamint a napkollektoros melegvíz-rendszer mind hozzájárulnak a gazdaságos fenntartáshoz.

Miért különleges?
- 172 M² lakótér
- 5 külön nyíló szoba
- Két szint, több generáció számára is ideális elrendezés
- 1528 m²-es telek
- Örök panoráma a Libahegyről
- Keleti fekvésű, napfényes nappali
- 10 m²-es fedett terasz
- 2 panorámás loggia
- Gáz- és vegyestüzelésű kazán
- Napkollektoros melegvíz-előállítás puffertartályokkal

A kert és a melléképületek:

A házhoz kapcsolódó kemencés melléképület, a garázs, valamint a nagy udvar számos lehetőséget kínál. Legyen szó családi összejövetelekről, kertészkedésről, állattartásról vagy egyszerűen csak a természet közelségének élvezetéről, itt minden adott.

Elhelyezkedés:

A Libahegy különleges hangulatát a nyugalom, a panoráma és a természet közelsége adja, miközben Gyöngyös központja mindössze néhány perc autóútra található.

Kinek ajánljuk?
-Nagyobb családoknak
-két generáció együttélésre
-vidéki nyugalmat keresőknek
-azoknak, akik nem szeretnének kompromisszumot kötni tér és panoráma között

Itt nem csupán egy házat vásárolsz, hanem egy olyan helyet, ahová minden nap jó érzés hazatérni.

Finanszírozás & ügyintézés

Hitelre, támogatásra van szükséged?
Az Otthon Centrum segít bankfüggetlen megoldásokkal:
CSOK, Falusi csok, Babaváró, személyi kölcsön, jelzáloghitel
18 bank ajánlatai egy helyen, díjmentes ügyintézés

Adásvétel esetén ügyvédünk végigkíséri a teljes folyamatot.

"A hirdetésben szereplő információk, a tulajdonosok által átadott adatok alapján tájékoztatnak. "
Az ingatlan energetikai vizsgálata folyamatban van! "

#Abasár #PanorámásHáz #AbasárRózsadombja #Libahegy #EladóHáz #CsaládiHáz #KétGenerációs #Ingatlan #OtthonCentrum #HevesVármegye #GyöngyösKözelben #Napkollektor #NagyTelek #CsendesKörnyék #ÖrökPanoráma #Hitelügyintézés #csok #Babaváró #FalusiCSOK #BankfüggetlenHitel #DíjmentesÜgyintézés Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!

Felkeltette az érdeklődésed ez az eladó abasári jó állapotú 5 szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg minden fontos részletet erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Abasár oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó háznak az ára 59 676 000 HUF és mivel az alapterülete 191 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 312 440 HUF/m2.

Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Kósa Edit összes hirdetése között, vagy akár a/az Otthon Centrum Gyöngyös - Szent Bertalan utca összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal