Eladó átlagos állapotú ház - Abony (84693886)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 14 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 11 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotóhirdetés 16. fotóhirdetés 17. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Abony
  • Kategória:Ház
  • Alkategória:Családi ház
  • Alapterület:146 m2
  • Telekterület:850 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Építés éve:1986
  • Szobaszám:3 + 2 fél
  • Állapot:Átlagos állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:2 szintes
  • Tetőtér:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Pince:nincs megadva
  • Parkolási lehetőség:Udvaron
  • Fűtés:Gáz (konvektor)
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
  • Kapcsolatfelvétel
Fedor József
Fedor József
+36-(30)-769-5533
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: M309093
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó Ház, Abony, Eladó átlagos állapotú ház - Abony


Pest vármegye Abony városában megvételre kínálunk egy 146, 5 nm -es kétszintes családi házat. Az ingatlan a város kertvárosi részén, nyugodt, barátságos környezetben található. . a lakás ideális akár két generáció számára is, mivel az alsó és felső szint külön bejárattal rendelkezik. Rendelkezik. a ház statikailag kifogástalan állapotban.

A házban megtalálható 3 szoba, 2 félszoba, nappali, 2 konyha, 2 fürdőszoba, , 2 tároló helyiség, 2 fedett terasz és egy hangulatos erkély. Az ingatlanhoz tartozik egy gondozott, rendezett kert. a ház fűtését a földszinten konvektoros rendszer biztosítja az emeleti részt vízteres kandalló és konvektor látja el.
Nyílászárók fából készültek. Két autóval van lehetőség beállni fedett kocsibeálló alá. Az udvaron 2 jó állapotú melléképület található.

A vásárlás finanszírozásában az OTP kedvező hitelkonstrukcióival, CSOK + és a támogatott hitel lehetőségével, vagy akár a babaváró hitel ilyen célra történő felhasználásával tud segíteni.
Használja ki a lehetőséget, hogy kedvezőbb kamatozású OTP Bank hitelhez juthat, ha az OTP Ingatlanpont kínálatából vásárol.
Ingatlant kereső ügyfeleink részére szolgáltatásaink és az ingatlanvásárlással, ingatlan felújítással kapcsolatos hitel ügyintézése ingyenes.
Az adás-vétel lebonyolításához korrekt ügyvédi közreműködést tudunk ajánlani.
Amennyiben felkeltette érdeklődését az ingatlan vagy további kérdése lenne hívjon bizalommal akár hétvégén is! FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Abonyi átlagos állapotú 3 egész és 2 fél szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Abony oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 59150000 Ft és mivel az alapterülete 146 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 405137 HUF/m2.

Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Fedor József összes hirdetése között, vagy akár a/az OTPip Szolnok Szapáry utca 23 - OTP Ingatlanpont Iroda összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal