Eladó újszerű állapotú ház - Ábrahámhegy (43576349)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 23 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 20 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotóhirdetés 16. fotóhirdetés 17. fotóhirdetés 18. fotóhirdetés 19. fotóhirdetés 20. fotóhirdetés 21. fotóhirdetés 22. fotóhirdetés 23. fotóhirdetés 24. fotóhirdetés 25. fotóhirdetés 26. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Ábrahámhegy
  • Kategória:Ház
  • Alkategória:Családi ház
  • Alapterület:68 m2
  • Telekterület:1131 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Építés éve:1980
  • Szobaszám:2
  • Állapot:Újszerű, kitűnő
  • Hány szintes az ingatlan:2 szintes
  • Tetőtér:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Pince:nincs megadva
  • Parkolási lehetőség:Udvaron
  • Fűtés:Gáz (cirko)
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:Napfényes
  • Tájolás:DK
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:Van
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:C
  • Villany:Van
  • Víz:Van
  • Gáz:Van
  • Csatorna:Van
  • Kapcsolatfelvétel
Török Ádám
Török Ádám
+36-(70)-705-2046
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: HK
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Ábrahámhegyi kis nyaraló


Ábrahámhegy központjában két szintes nyaraló ELADÓ!

Ábrahámhegy településen eladó egy 5 éve teljesen megújult, két apartmanból álló nyaraló kíváló lokációval, parkosított nagy telekkel és tárolóval, teljes bútorzattal együtt.

A belterületi, kivett lakóház, udvar besorolású ingatlan 5 éve teljesen megújult: a ház belső terei megosztásra kerültek, így egy földszinti és egy emeleti külön bejáratú apartman került kialakításra. a házban az összes közmű, a külső és belső nyílászárók, a burkolatok, konyhák, a fürdőszobák is újak és igényesek.

A teljesen sík, téglalap alakú telek, a térkövezett kapubeálló, a nagy fedett terasz (24 m2), az emeleti loggia (4 m2), az igényes kerítés mind nagy előnye a háznak, az új tulajdonos egy teljesen megújult nyaralót/családi házat vehet birtokba.

A ház téliesített, a földszinten található gázkazán mind a két szintet melegíti, a fűtő-hűtő klímák is teljesen újszerűek.

A ház nyaralóként és családi házként is jól használható, az emeleti konyha átalakításával egy újabb, erkélyes szobát is nyerhetünk.

Az ingatlan autóval, tömegközlekedéssel könnyen elérhető, az ábrahámhegyi strand 450 méterre TALÁLHATÓ!

Az ingatlan tehermentes, rövid határidővel birtokba vehető és HITELEZHETŐ.

Amennyiben az ábrahámhegyi ház felkeltette az érdeklődését, keressen bizalommal, akár hétvégén is! Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait

Tetszett ez az eladó Ábrahámhegyi újszerű állapotú 2 szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Ábrahámhegy oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 119990000 Ft és mivel az alapterülete 68 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1764559 HUF/m2.

Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Török Ádám összes hirdetése között.

További hirdetéseket találsz az eladó Balaton északi parti nyaralók között. Ha a teljes régió kínálata érdekel, nézd meg az eladó Balatoni nyaralók oldalt.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal