Eladó jó állapotú ház - Adásztevel
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Adásztevel
- Kategória:Ház
- Alkategória:Családi ház
- Alapterület:320 m2
- Telekterület:2430 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Építés éve:1920
- Szobaszám:7
- Állapot:Jó állapotú
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Tetőtér:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Pince:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:Gáz (cirko)
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:DK
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:Van
- Csatorna:Van
- Kapcsolatfelvétel

Józsa Ottó
+36-(70)-461-9831
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladóvá vált 284 nm-es felújított parasztház szép környezetben...
Eladóvá vált 284 nm -es felújított parasztház szép környezetben, Adásztevelen.
A település Veszprém vármegyében, Pápától 6 km-re a Bakony lábánál fekszik.
A környék kiválóan alkalmas aktív pihenésre, sportolásra, szórakozásra.
A Bakony, a nagyteveli víztározó, a pápai termálfürdő jó lehetőséget biztosít a túrázásra, vadászatra, halászatra, kempingezésre, fürdőzésre.
Adásztevel biztonságos hely, utcái rendezettek, könnyen megközelíthető, az M 1-es autópálya 40 perc alatt elérhető.
A ház az 1920-as években épült vegyes falazattal, pórfödémmel, tetőhéjazata cserép.
Az ingatlan teljes körű felújítása, és bővítése a 2000-es évek elején történt meg.
A felújítás során törekedtek az eredeti állapot visszaállítására, a parasztház jelleg megőrzésére, ezért a szobák hajópadló burkolatot kaptak, és több helyiség padozatát téglával burkolták, illetve a pórfödém is megmaradt.
Megtörtént a falak és a padozat vízszigetelése, kicserélésre került a villany, és a vízvezetékrendszer, új burkolatot /hideg, meleg/ kapott minden helyiség, hőszigetelt fa nyílászárók kerültek beépítésre, megőrizve azok eredeti formáját, külső nyílászárókra pedig biztonsági rácsok kerültek.
Megújult a teljes födém és tetőszerkezet.
Megváltozott több helyiség funkciója, így kialakításra került még két külön bejáratú szoba, fürdőszobával, és beépítésre került a tetőtér egy része, ahol két szoba és egy fürdőszoba kapott helyet.
A 253 nm hasznos alapterület 7 szobából, 4 fürdőszobából, konyhából, étkezőből, vendég WC-ből áll.
Megmaradt eredeti állapotában a gádor, és kialakításra került egy 63 nm -es közösségi tér.
Fűtésről gáz kazán gondoskodik, radiátoros hőleadók segítségével, de lehetőség van alternatív fűtésre, vegyes tüzelésű kandallóval.
A telek területe 2430 nm , melyre két utcából is van bejárat, ahol 12-20 autó parkolására van lehetőség.
Az udvar füvesített, gondozott, ahol egy gazdasági épület és ásott kút is található.
Ez a különleges, egyedi ingatlan lokációjából adódóan kiválóan alkalmas vadászháznak, turisztikai célra, de a parasztházak szerelmeseinek lakóháznak is.
Várom megtisztelő hívását, ha felkeltette érdeklődését a hirdetés. FIX 3% lakáshitelre megvehető
Tetszett ez az eladó Adászteveli jó állapotú 7 szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Adásztevel oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 70000000 Ft és mivel az alapterülete 320 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 218750 HUF/m2.
Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Józsa Ottó összes hirdetése között, vagy akár a/az Otthon Centrum Pápa összes hirdetése között is.

