- >>
- eladó ingatlanok
- >>
- eladó ház
- >>
- eladó ház Albertirsa
- >>
Eladó újszerű állapotú ház - Albertirsa
| | |||
| Kedvencnek jelölöm | Elküldöm emailben | Megosztás | Szavazás |
| FIX 3% lakáshitelre megvehető | |||
| 88 000 000 HUF | |||
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Albertirsa
- Kategória:Ház
- Alkategória:Családi ház
- Alapterület:151 m2
- Telekterület:924 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Építés éve:1980
- Szobaszám:6
- Állapot:Újszerű, kitűnő
- Hány szintes az ingatlan:Földszintes
- Tetőtér:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:Gáz
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:Napfényes
- Tájolás:D
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Üzenetküldés
- Hívás

Referencia szám: HZ096670

Ingatlan hirdetés leírása
Eladó ház, Albertirsa
Kétgenerációs családi ház eladó Albertirsán.Az épület tetőtér beépítésű, összesen 163, 07 nm-es, 1980-ban tégla falazattal épült egy 924-es összközműves körbekerített telekre. a házat folyamatosan korszerűsítették az elmúlt években. 2022-Ben a teljes villanyvezeték rendszert kicserélték. 2023-Ban napelem került beépítésre 12 panel 5kw-os, visszatáplálós. Ennek köszönhetően nagyon kevés rezsivel rendelkezik az ingatlan. 2021-Ben víz és szennyvíz rendszer csere. 2012-Ben nyílászárókat cseréltek. 2019-Ben gázkazánt. 2007-Ben pedig tetőt cseréltek az egész épületen. 2002-Ben külső 10 cm-es szigetelést és új vakolat került kialakításra.
Az otthon jelenlegi elosztása. a földszinten ami 112, 44 nm-es előszoba, konyha-étkező, fedett terasz, közlekedő, fürdő, wc, két hálószoba, nappali. a tetetőtérben melynek hasznos alapterülete 50, 63 nm-er két szoba, nappali, konyha, közlekedő, fürdő-wc, terasz található. a lakrészek jelenleg külön lakrészként funkcionálnak. De akár egy nagy család egyben is használhatja.
Az udvar parkosított melynek öntözését fúrt kút biztosítja. a kertben több tároló található. Az utcafrontról nyíló garázsban akár két autó fedett zárt parkolása biztosított, ebben a helyiségben található a gáz és vegyes tüzelésű kazán illetve a villanybojler. a garázs két bejárattal rendelkezik. Az utcafrontról elektromos nagykapun keresztül juthatunk be, míg a kert felöli részen csak egy egy szárnyas ajtón keresztül. a földszinten található terasz fedése mobil.
Ha megtetszett Önnek az ingatlan! Akkor várom megtisztelő hívását a hét bármely napján.
Keressen bizalommal, akár eladna vagy vásárolna.
A hét minden napján állok rendelkezésére a Duna House teljes kínálatával.
Hitelügyintézőnk díjmentes segítséget nyújt.
Mikus Kornélia tel. : +36/30-208-20-06 Email. : Mikus. Kornelia@dh. Hu
Referencia szám: hz096670 FIX 3% lakáshitelre megvehető


