Eladó jó állapotú ház - Balatonfüred
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:1 napja a megveszLAK-on
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Balatonfüred
- Kategória:Ház
- Alkategória:Családi ház
- Alapterület:98 m2
- Telekterület:600 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Építés éve:1975
- Szobaszám:3
- Állapot:Jó állapotú
- Hány szintes az ingatlan:Földszintes
- Tetőtér:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Pince:Van
- Parkolási lehetőség:Beállóban
- Fűtés:Gáz (cirko)
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:nincs megadva
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Telken belül
- Víz:Telken belül
- Gáz:Telken belül
- Csatorna:Telken belül
- Kapcsolatfelvétel

Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
✨Balatonfüred egyik legkedveltebb részén, a Tagore sétánytól m...
✨Balatonfüred egyik legkedveltebb részén, a Tagore sétánytól mindössze 5 perc sétára eladó önálló családi ház!
Ha egy olyan ingatlant keres, amely egyszerre kiváló állandó otthon, nyaraló vagy hosszú távú befektetés, akkor ezt a lehetőséget érdemes megnéznie!
A Petőfi Sándor utcában található, 98 m²-es, téglaépítésű családi ház elhelyezkedése kivételes: a Balaton-part, a Tagore sétány, strandok, kikötő, éttermek, kávézók, üzletek, gyógyszertár, iskola, óvoda, busz- és vasútállomás is néhány perc alatt elérhető, akár gyalogosan, akár autóval.
A ház praktikus elrendezésű: egy tágas, világos nappali, egy nagy hálószoba és egy kisebb szoba található benne, amely gyerekszobának, vendégszobának vagy dolgozószobának is tökéletes. A nappali hangulatáról egy gyönyörű cserépkályha gondoskodik, míg a fűtést gázkazán biztosítja.
A 600 m²-es telek kellemes méretű, autóbeállási lehetőséggel, emellett a házhoz száraz pince és padlás is tartozik. A padlástér igény esetén további lakótérré alakítható, így az ingatlan később is könnyedén bővíthető.
A ház 1975-ben épült, azonban folyamatosan karbantartott és több felújításon is átesett:
• 2015: homlokzat festése, konyha csempézése, fürdőszoba felújítása, homlokzati nyílászárók cseréje
• 2016: teljes tetőcsere
• 2025: teljes belső festés és a cserépkályha újramázolása
Az ingatlan 1/1 tulajdonú, per-, teher- és igénymentes, így gyorsan birtokba vehető.
Balatonfüreden ritka lehetőség ilyen elhelyezkedésű, önálló családi házat találni. Legyen szó saját otthonról, hétvégi pihenőhelyről vagy értékálló befektetésről, ez az ingatlan minden szempontból kiváló választás.
Az ingatlan irányára: 129.900.000 Ft Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!
Felkeltette az érdeklődésed ez az eladó balatonfüredi jó állapotú 3 szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg minden fontos részletet erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Balatonfüred oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó háznak az ára 129 900 000 HUF és mivel az alapterülete 98 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1 325 510 HUF/m2.
Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Porkoláb Petra összes hirdetése között, vagy akár a/az GDN Ingatlanhálózat összes hirdetése között is.
További hirdetéseket találsz az eladó Balaton északi parti nyaralók között. Ha a teljes régió kínálata érdekel, nézd meg az eladó Balatoni nyaralók oldalt.

