Eladó felújítandó ház - Boldog (49784849)
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 9 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 6 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Boldog
  • Kategória:Ház
  • Alkategória:Családi ház
  • Alapterület:100 m2
  • Telekterület:936 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Építés éve:1968
  • Szobaszám:3
János Marianna
+36-(70)-779-8514
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó felújítandó családi ház Boldog egyik csendes utcájában, ...

Eladó felújítandó családi ház Boldog egyik csendes utcájában, kiváló elhelyezkedéssel, közel az általános iskolához!

A délnyugati tájolású, 100 m²-es ingatlan 3 szobával rendelkezik, így remek lehetőség családoknak vagy akár befektetésre is. a ház felújítandó állapotú, így új tulajdonosa saját ízlésére formálhatja. Tetőszerkezete cserép fedésű.

Az ingatlan egyik nagy előnye a 40 m²-es, udvarra néző terasz, amely kiváló helyszíne lehet családi és baráti összejöveteleknek. a 936 m²-es telken fúrt kút is található, ami nagy segítség lehet locsoláshoz vagy kertgondozáshoz.

A ház teljesen kiürített állapotban kerül átadásra!

Boldog rendezett, folyamatosan fejlődő település, jó infrastruktúrával. a községben megtalálható óvoda, általános iskola, boltok, orvosi ellátás és gyógyszertár is, valamint Hatvan és az M3-as autópálya közelsége miatt kiváló a közlekedés Budapest irányába is.

Irányár: 31. 990. 000 Ft
Érdeklődni: 06 70 779 8514 FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Boldogi felújítandó 3 szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Boldog oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 31990000 Ft és mivel az alapterülete 100 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 319900 HUF/m2.

Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a János Marianna összes hirdetése között, vagy akár a/az GDN Ingatlanhálózat összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal