Eladó részlegesen felújított ház - Budapest II. kerület (23964566)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 12 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 9 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Budapest II. kerület
  • Kategória:Ház
  • Alkategória:Családi ház
  • Alapterület:140 m2
  • Telekterület:1030 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Építés éve:1981
  • Szobaszám:4
  • Állapot:Részlegesen felújított
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Tetőtér:nincs megadva
  • Komfortosság:Összkomfortos
  • Pince:Nincs
  • Parkolási lehetőség:Udvaron
  • Fűtés:Házközponti
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:Van
  • Víz:Van
  • Gáz:Van
  • Csatorna:Van
  • Kapcsolatfelvétel
Szalóczy Pál
Szalóczy Pál
+36-(20)-326-5787
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó Családi ház, Budapest 2. kerület, Budaliget - II/A, 140n...


Csak NÁLUNK! !
II ker Buda liget városrészben erdő természetvédelmi terület közvetlen közelében 1030 nm -es közműves szabályos alakú tégla lap alakú telken 80-as években téglából épült pince fsz + tetőtér beépítéses 140 -nm -es ház eladó. Alsó szinten előszoba konyha étkező wc fürdő és 2 szoba található. Az emeleten terasz 2 szoba wc fürdő lett kialakítva. Ide is elfér a konyha tehát akár 2 generáció is használhatja. a fűtést gáz konvektor és elektromos panel biztosítja. a ház állapota jónak mondható jelenleg is lakják. Akár költözhető. De a környezet adottságai miatt és a környékbeli üres telkek hiánya miatt jó alap lehet korszerű családi ház kialakítására. Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait

Tetszett ez az eladó Budapest II. kerületi részlegesen felújított 4 szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Budapest II. kerület oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 176000000 Ft és mivel az alapterülete 140 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1257143 HUF/m2.

Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Szalóczy Pál összes hirdetése között.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal