Eladó új építésű ház - Budapest XIV. kerület
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:4 órája a megveszLAK-on
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Budapest XIV. kerület
- Kategória:Ház
- Alkategória:Családi ház
- Alapterület:81 m2
- Telekterület:450 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Magánszemély
- Élő videón megtekinthető:Igen
- Építés éve:2026
- Szobaszám:4
- Kilátás:Kertre néző
- Internet:Szélessávú (>10Mbps)

Hortenzia Bánfalvi
+36-(70)-931-1825
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: 2026 05 31
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
ÖKOHÁZ Hortenzia, Eladó új építésű ház - Budapest XIV. kerület
A 2026 ban induló lakhatási programhoz kapcsolodó program lényege röviden az, hogy telektulajdonosok számára kulcsrakész családi házat építünk, amelyet az elkészülés után egy évig bemutatóházként használunk.
A főbb feltételek:
• a jelentkező rendelkezik legalább kb. 450 M²-es, közműves építési telekkel
• a telek szélessége minimum 17–18 méter.
• a programban egy kb. 81 M²-es, energiatakarékos Bee-Home családi ház épül meg kulcsrakész kivitelben
• Az elkészült házat egy évig bemutatóházként használjuk
• a tulajdonos a program végén 3 500 000 Ft bónuszt kap
A ház műszaki tartalma többek között:
– hőszivattyús padlófűtés
– napelem rendszer
– modern, energiatakarékos kivitelezés
– kb. 81 M² lakótér + terasz
A részletes bemutató anyagot csatoltam a levélhez.
Ha szeretné, telefonon is szívesen elmagyarázom a program működését, illetve megnézhetjük, hogy az Ön telke megfelel-e a feltételeknek.
Mellékelek mindent, de fontos, hogy mielőtt elkezdenénk személyesen is tudjunk találkozni, de legalább online, hogy a legfontosabb kérdéseket is megválaszolhassam, illetve a felmerülő kérdésekre válaszolni tudjak.
Remélem, hogy sikerült megnézni a több mint testőr vasárnap délelőtti műsorát, és tetszett is amit ott láttál. . .
Mellékelek egy ár táblázatot is, ami idén januártól érvényes. . Ebben szerepel az itt most nem tárgyalt betopán technológiával készült ház és annak ára is, én azonban mindenképp az öko házat és technológiát ajánlom.
Ez kerül 55. 850. 000 Ft ba.
És ahogy említettem is fizethető 2 részletben is 80-20 % ban is. FIX 3% lakáshitelre megvehető
Tetszett ez az eladó Budapest XIV. kerületi új építésű 4 szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Budapest XIV. kerület oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 55850000 Ft és mivel az alapterülete 81 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 689506 HUF/m2.
Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Hortenzia Bánfalvi összes hirdetése között.