Eladó új építésű ház - Budapest XVIII. kerület (54597274)
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 12 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 9 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotó

Ingatlan adatai

  • Feladva:1 napja a megveszLAK-on
  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Budapest XVIII. kerület
  • Kategória:Ház
  • Alkategória:Családi ház
  • Alapterület:270 m2
  • Telekterület:924 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Építés éve:2015
  • Szobaszám:8
Héring Rómeó
+36-(30)-226-2807
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: HZ050383
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó ház, Budapest 18. ker.

Eladó a 18. kerület egyik csendes, zöldövezeti utcájában, erdővel szemben egy kivételes adottságokkal rendelkező, kétgenerációs családi ház, amely a tágas életteret és a modern kényelmet ötvözi. Az ingatlan 270 nm nettó lakótérrel, 2 szinttel rendelkezik, így ideális több generáció zavartalan együttélésére vagy akár befektetési célra is. a fűtés azelektromos cirkós, és klímás. (Megegyezés szerint Hőszivattyús padlófűtésesre is megtudjuk csinálni) 30 cm-es szigetelés, valamint az elektromos redőnyök gondoskodnak, biztosítva a komfortos mindennapokat. a 924 nm -es, kertkapcsolatos telek gondosan kialakított, beépített Öntözőrendszerrel, amely megkönnyíti a fenntartást. a házhoz tartozik egy 30 nm -es terasz is, Az autóbeállás kiemelkedően jól megoldott: 7 viacolorozott autóbeálló áll rendelkezésre, ami ritkaságnak számít a piacon. Csendes utcában, Jó szomszédokkal, szemben pedig egy erdő található. Ez az ingatlan ideális választás azoknak, akik nagy méretű, több generáció számára is alkalmas otthont keresnek, prémium műszaki tartalommal és nyugodt, természetközeli környezetben. Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait

Tetszett ez az eladó Budapest XVIII. kerületi új építésű 8 szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Budapest XVIII. kerület oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 330000000 Ft és mivel az alapterülete 270 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1222222 HUF/m2.

Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Héring Rómeó összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Halásztelek összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal