Eladó átlagos állapotú ház - Budapest XXII. kerület (45615376)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 6 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 3 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Budapest XXII. kerület
  • Kategória:Ház
  • Alkategória:Családi ház
  • Alapterület:50 m2
  • Telekterület:500 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Építés éve:2002
  • Szobaszám:2
  • Állapot:Átlagos állapotú
  • Hány szintes az ingatlan:Földszintes
  • Tetőtér:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Pince:nincs megadva
  • Parkolási lehetőség:nincs megadva
  • Fűtés:Egyéb
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:
  • Tájolás:DNY
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
  • Kapcsolatfelvétel
Nemes Annamária
Nemes Annamária
+36-(70)-384-0048
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: HZ093060
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó ház, Budapest 22. ker.


Budatétényben, M0-tól három percre eladó, egy 50m2-es, kétszobás kis ház, 500m2-es telekkel. a ház jelenleg még zártkerti, osztatlan közös ingatlan, de nagyon jó helyen van, nyugodt környezetben, pár percre a Camponától, M0-tól. a ház tégla épitésű, pala fedéssel, kivűlről szigetlve van, a szinezés az új tulajdonosra vár. a fedett teraszon keresztül jutunk az ingatlanba, a földszinten található egy szoba, étkezős konyha, zuhanyzó, külön wc. a tetőtérben még egy szoba került kialakitásra, ami kivülről is megközelithető. a ház alatt pince található. a fűtés hűtő-fűtő klimával, és egy vizteres kandallóval megoldott, ami a radiárokat fűti, ez jó meleget varázsol a házba, meghitt hangulattal. a telek jeleneg el van hanyagolva, de remek lehetőségeket rejt magába, nyári pihenésre, sütögetésre, baráti összejövetelekre. Ha az ingatlan felkeltette érdeklődését, keressen bizalommal. Dijmentes banki ügyintézéssel, ügyvédi háttérrel állunk rendelkezésére FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Budapest XXII. kerületi átlagos állapotú 2 szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Budapest XXII. kerület oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 49900000 Ft és mivel az alapterülete 50 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 998000 HUF/m2.

Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Nemes Annamária összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Zaragoza összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal