megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portál
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 26 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 23 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotóhirdetés 16. fotóhirdetés 17. fotóhirdetés 18. fotóhirdetés 19. fotóhirdetés 20. fotóhirdetés 21. fotóhirdetés 22. fotóhirdetés 23. fotóhirdetés 24. fotóhirdetés 25. fotóhirdetés 26. fotóhirdetés 27. fotóhirdetés 28. fotóhirdetés 29. fotó

Ingatlan adatai

  • Feladva:1 napja a megveszLAK-on
  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Buzsák
  • Kategória:Ház
  • Alkategória:Családi ház
  • Alapterület:125 m2
  • Telekterület:2094 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Építés éve:1978
  • Szobaszám:4
  • Állapot:Felújítandó
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Tetőtér:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Pince:nincs megadva
  • Parkolási lehetőség:nincs megadva
  • Fűtés:Gáz (konvektor)
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:DNY
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:Van
  • Víz:Van
  • Gáz:Van
  • Csatorna:Van
  • Kapcsolatfelvétel
Schwarcz-Szajkó Judit
Schwarcz-Szajkó Judit
+36-(70)-412-5636
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

A Balaton déli partjától mindössze 10 kilométerre, Somogy egyi...


A Balaton déli partjától mindössze 10 kilométerre, Somogy egyik legszebb és leggondozottabb településén, Buzsákon kínálunk megvételre egy jó adottságú, felújítandó, masszív téglaépítésű családi házat, amely kiváló választás lehet állandó otthonnak, vidéki birtoknak vagy önellátó gazdálkodás kialakítására.

A 99 nm alapterületű lakóház egy rendezett, 2. 094 Nm telken helyezkedik el, ahol a gondozott udvar, a veteményes, a gyümölcsfák, a szőlő és a számos melléképület ideális környezetet teremt a vidéki élet szerelmeseinek.

A ház kedvező elrendezésű, világos terekkel rendelkezik: három nagy méretű külön nyíló szoba, tágas nappali, nagy konyha, fürdőszoba, külön wc, kamra és egy délnyugati tájolású, 15 nm -es fedett terasz szolgálja a kényelmes mindennapokat.

Az ingatlan főbb jellemzői:
- belterület, lakház
- 99 nm lakótér + 15 nm fedett terasz
- masszív, száraz téglaépület, jó statikai állapotban
- teljes közműellátás (víz, villany, gáz, csatorna)
- cserépkályhás és gázkonvektoros fűtés
- több kémény, további fűtési rendszerek kialakításának lehetősége
- a tető palával fedett, a fa tetőszerkezet jó állapotú
- földes pince
- ásott kút az öntözéshez
- körbekerített telek, közel 20 méter széles utcafronttal
- rövid időn belül birtokba vehető

A gazdálkodást és önellátást számos jó állapotú melléképület segíti: füstölő, fatároló, tyúkól, disznóól, kukoricagóré, szénatároló, valamint egy téglaépítésű gazdasági épület. A hátsó kert külön földútról is megközelíthető.

Buzsák – a Balaton közelében, nyugodt falusi környezetben található. A népművészetéről híres, virágos és rendezett település kiváló infrastruktúrával rendelkezik. Orvosi ellátás, bölcsőde, óvoda, iskola és üzletek helyben elérhetők. Fonyód, Marcali és Kaposvár könnyen megközelíthető, a Balaton-part pedig néhány perc autóútra található. A település a természet közelségét, a biztonságos környezetet és a valódi falusi élet hangulatát kínálja.

Ha olyan ingatlant keres, amelyet saját elképzelései szerint újíthat fel, miközben a Balaton közelségét és a vidéki élet minden előnyét élvezheti, ezt az ajánlatot érdemes személyesen is megtekinteni!

Gazdálkodásra, önellátásra, vidéki családi otthonnak vagy nyaralónak egyaránt kiváló lehetőség.

Az adatok tájékoztató jellegűek. Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!

Felkeltette az érdeklődésed ez az eladó buzsáki felújítandó 4 szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg minden fontos részletet erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Buzsák oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó háznak az ára 37 900 000 HUF és mivel az alapterülete 125 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 303 200 HUF/m2.

Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Schwarcz-Szajkó Judit összes hirdetése között, vagy akár a/az Otthon Centrum Balatonmáriafürdő összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal