Eladó felújítandó ház - Cegléd
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:3 órája a megveszLAK-on
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Cegléd
- Kategória:Ház
- Alkategória:Családi ház
- Alapterület:80 m2
- Telekterület:727 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Magánszemély
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Építés éve:1970
- Szobaszám:3
- Állapot:Felújítandó
- Hány szintes az ingatlan:Földszintes
- Tetőtér:Nem beépíthető
- Komfortosság:Összkomfortos
- Pince:Nincs
- Parkolási lehetőség:Udvaron
- Fűtés:Vegyes tüzelésű kazán
- Bútorozottság:Bútorozatlan
- Fényviszony:Napfényes
- Tájolás:D
- Kilátás:Utcai
- Internet:Nincs
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:Akadálymentesített
- Energiatanúsítvány:A+
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:Nincs
- Csatorna:Van
- Kapcsolatfelvétel

Banya Erzsébet
+36-(70)-204-9681
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Cegléd, Eladó felújítandó ház - Cegléd
🏡 Eladó családi ház Cegléden – Magánszemélytől
💰 Irányár: 30 000 000 Ft
Eladásra kínálunk Cegléden egy 80 m²-es családi házat, 727 m²-es, körbekerített telken. Az ingatlan 1/1 tulajdonban van, per- és tehermentes.
A házban 3 szoba, tágas nappali, konyha, közlekedő, fürdőszoba WC-vel és zuhanykabinnal, valamint egy fedett terasz található.
A fürdőszoba néhány éve teljes felújításon esett át, emellett a teljes villanyvezeték-hálózat cseréje is megtörtént, új villanyórával. A nyílászárók egy része korszerű műanyagra lett cserélve. A ház fűtése vegyes tüzelésű kazánnal történik.
Az ingatlan felújítandó, így kiváló választás lehet azoknak, akik saját igényeik szerint szeretnék kialakítani új otthonukat. Az udvart az átadás előtt rendezett állapotban adjuk át.
A ház aszfaltozott utcában található, csendes, barátságos környezetben. A közelben óvodák, iskolák, orvosi rendelők, gyógyszertárak, posta, valamint bevásárlóközpontok : Tesco, Lidl, Penny, Spar, McDonald's, kfc és számos egyéb üzlet és szolgáltatás is könnyen elérhető. Budapest az M4-es gyorsforgalmi úton, illetve rendszeres vasúti közlekedéssel is gyorsan megközelíthető.
A birtokba adás megegyezés szerint, rövid időn belül lehetséges, a kiköltözéshez szükséges jogszabályban meghatározott határidő biztosításával.
📞 Kizárólag telefonos érdeklődést várunk!
06/70-204-96-81
Hívható:
Hétköznap: 13:00–20:00
Hétvégén: egész nap
❗ Csak komoly vételi szándékkal keressenek! Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!
Felkeltette az érdeklődésed ez az eladó ceglédi felújítandó 3 szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg minden fontos részletet erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Cegléd oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó háznak az ára 30 000 000 HUF és mivel az alapterülete 80 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 375 000 HUF/m2.
Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Banya Erzsébet összes hirdetése között.

