Eladó új építésű ház - Diósd
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:2 napja a megveszLAK-on
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Diósd
- Kategória:Ház
- Alkategória:Családi ház
- Alapterület:227 m2
- Telekterület:680 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Építés éve:2026
- Szobaszám:6
- Állapot:Új építésű
- Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
- Tetőtér:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Pince:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:nincs megadva
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:nincs megadva
- Tájolás:DNY
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:Nincs
- Csatorna:Van
- Kapcsolatfelvétel

Plaschil Róbert
+36-(70)-469-3436
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladásra kínálunk egy minden részletében megtervezett, modern ...
Eladásra kínálunk egy minden részletében megtervezett, modern minimál stílusú, kétszintes luxus családi házat Diósd presztízsértékű területén, a Felsőgazdag dűlőben.
Ez az otthon azoknak készült, akik nem kötnek kompromisszumot a minőség, a technológia és a személyre szabhatóság terén.
Méretek és Elosztás
A ház átgondolt terei tágas életteret biztosítanak akár nagycsaládosok számára is:
• Földszint (85 m²): Hatalmas, fényárban úszó amerikai konyhás nappali, vendégszoba/dolgozó, fürdőszoba.
• Emelet (79 m²): 4 különnyíló hálószoba, 2 modern fürdőszoba (kádas és zuhanyzós kialakítással).
• Panoráma Terasz (38 m²): Az emeleten található hatalmas teraszról zavartalan kilátás nyílik a környezetre.
• Telek: 680 m²-es, amely a vételár részét képező teljes körű kertépítéssel és beépített kerti medencével válik igazi privát oázissá.
Szabja saját ízlésére!
Az ingatlan egyik legnagyobb előnye, hogy a belső terek hangulatát Ön határozhatja meg! a vételár részét képező hideg- és meleg burkolatok, beltéri ajtók, valamint a szaniterek még választhatóak, így új otthona pontosan olyan lesz, amilyennek megálmodta.
Magas Műszaki Tartalom – a jövő technológiája
Az ingatlan a legkorszerűbb anyagokból és gépészettel épül:
• Szerkezet: Wienerberger Porotherm X-therm Rapid Dryfix falazat, monolit födém és lépcső, 15 cm-es homlokzati szigetelés.
• Nyílászárók: Prémium 3 rétegű üvegezés, elegáns antracit külső színben.
• Hűtés-Fűtés: Modern hőszivattyús rendszer padlófűtéssel, valamint mennyezeti hűtés-fűtéssel a maximális hőkomfortért.
• Okos vezérlés: Helyiségenként külön szabályozható hőmérséklet.
Parkolás és Tárolás
• 25 m²-es, épületen belüli garázs egy autó számára.
• További gépkocsibeálló a telken belül, zárt udvaron.
Lokáció és Közlekedés
• Csendes, kertvárosi környezet a Felsőgazdag dűlőben.
• Gyors és közvetlen kapcsolat az m0 és m7 autópályák felé, Budapest irányába.
✅ Összegzés
Ez nem csupán egy épület, hanem egy teljes körű, kulcsrakész megoldás.
A medence, a parkosított kert és a prémium műszaki tartalom mellett a belső burkolatok kiválasztásának szabadsága teszi ezt az ajánlatot egyedülállóvá.
Abszolút friss megbízás a piacon!
Jelenleg szerkezetkész állapotnál tart - Képeket hamarosan töltök fel
Hívjon még ma, készséggel állok rendelkezésére a hét bármely napján. Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait
Tetszett ez az eladó Diósdi új építésű 6 szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Diósd oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 295000000 Ft és mivel az alapterülete 227 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 1299559 HUF/m2.
Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Plaschil Róbert összes hirdetése között, vagy akár a/az Otthon Centrum XXII. kerület - Mária Terézia utca összes hirdetése között is.

