Eladó újszerű állapotú ház - Erdőkertes (61457974)
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 10 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 7 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Erdőkertes
  • Kategória:Ház
  • Alkategória:Családi ház
  • Alapterület:114 m2
  • Telekterület:720 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Építés éve:2022
  • Szobaszám:4
Sebák Attila
+36-(20)-772-2426
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Erdőkertes, központhoz közeli részén, csendes mellékutcában, n...

Erdőkertes, központhoz közeli részén, csendes mellékutcában, nappali + 3 szobás újszerű állapotú önálló családi ház 720m2-es telekkel eladó!
Az ingatlan 2022-ben épült, 30-as tégla falazattal, 15cm vastag szigeteléssel, hőszigetelt nyílászárókkal, fa belső ajtókkal.
Eredetileg előszoba, nappali, konyha-étkező, kamra, közlekedő, 3 szoba, két fürdőszoba, külön mellékhelyiség és 19m2-es garázs került kialakításra a házban. Jelenleg a garázst konyhának használják, de könnyen vissza is alakítható. a nappaliból 9m2-es fedett terasz nyílik, a két konyha között pedig egy tároló helyiség található kúttal.
Az épület hasznos lakóterülete a garázzsal, tárolóval együtt 114m2.
Fűtéséről kondenzációs gázkazán gondoskodik lapradiátorokkal, valamint a nappaliban inverteres hűtő-fűtő is kiépítésre került.
Energetikai besorolása "B".
Az udvar egy része térkövezett, a kert hátsó felében egy kis tároló kapott helyet.
A központ gyalog 20, kocsival 5 perc alatt érhető el kényelmesen. Buszmegálló 7 percre van, kisbolt és állatorvosi rendelő a közelben megtalálható.
Irányár: 95MFt
Hivatkozási szám: 2517770.
Megtekinthető telefonos időpont egyeztetés alapján:
Pintér Roland +36 20 539-1988 pinterroland@godolloi. Hu
GÖDÖLLŐ ingatlanközpont - www. Godolloi. Hu: Gödöllő és környéke legnagyobb ingatlan választéka /Gödöllő, Szada, Veresegyház, Kistarcsa, Kerepes, Erdőkertes/ eladó-kiadó családi ház, telek, lakás! Ingatlan építés és felújítás! FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Erdőkertesi újszerű állapotú 4 szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Erdőkertes oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 95000000 Ft és mivel az alapterülete 114 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 833333 HUF/m2.

Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Sebák Attila összes hirdetése között, vagy akár a/az Gödöllő Ingatlanközpont összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal