Eladó felújítandó ház - Gerendás (54923733)

Ingatlan adatai

  • Feladva:1 napja a megveszLAK-on
  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Gerendás
  • Kategória:Ház
  • Alkategória:Családi ház
  • Alapterület:98 m2
  • Telekterület:1250 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Építés éve:1970
  • Szobaszám:2
Kazár Pál
+36-(70)-778-2352
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó Családi ház, Gerendás, 98nm, 10900000 Ft

Békéscsabától 20 km re, kellemes, csendes, élhető településen, Gerendáson, felújítandó, családi ház eladó. Az ingatlan 1970 ben épült. Tégla alappal, lábazattal rendelkezik. Falazata vályog, nem vizesedik. Két szoba ablakait, és a bejárati ajtó nyílászáróját műanyagra cserélték. a fűtést konvektorok biztosítják. Födém tapasztott. a tető szerkezete jó, cseréplécek csere küszöbén állnak. Áramhálózat felújításra szorul, ipari áram van. Csatornahálózat ebben a községben derítős rendszerrel működik. a szobákat fa parkettával, a többi helységet metlakival burkolták. a ház kettő szobából, étkezőből, fürdőszobából, kamrából, és beépített folyósóból áll. Alapból, Konyhát, wc t ki kell alakítani. Egyébként az ingatlan saját elképzelés alapján mind belső elrendezés, mind műszaki állapota szerint fejleszthető. Állami támogatások Jelzáloghitel nem vehető fel rá. Boltok. Óvoda, iskola, orvosi rendelő stb vannak. Az ár az reális határok között alkuképes. FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Gerendási felújítandó 2 szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Gerendás oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 10900000 Ft és mivel az alapterülete 98 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 111224 HUF/m2.

Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Kazár Pál összes hirdetése között, vagy akár a/az Csabai Ingatlanpiac összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal