megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portál
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 18 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 15 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotóhirdetés 16. fotóhirdetés 17. fotóhirdetés 18. fotóhirdetés 19. fotóhirdetés 20. fotóhirdetés 21. fotó

Ingatlan adatai

  • Feladva:4 órája a megveszLAK-on
  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Göd
  • Kategória:Ház
  • Alkategória:Családi ház
  • Alapterület:100 m2
  • Telekterület:448 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Építés éve:1972
  • Szobaszám:2 + 1 fél
  • Állapot:Felújítandó
  • Hány szintes az ingatlan:2 szintes
  • Tetőtér:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Pince:nincs megadva
  • Parkolási lehetőség:Udvaron
  • Fűtés:Egyéb
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:Közepes
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:Telken belül
  • Csatorna:nincs megadva
  • Kapcsolatfelvétel
Takács Zsuzsanna
Takács Zsuzsanna
+36-(30)-495-3819
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: M330260
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó Ház, Göd, Eladó felújítandó ház - Göd


Eladó családi ház Alsógöd csendes kertvárosi részén - kiváló lehetőség saját otthon vagy befektetés céljára

Pest vármegyében, Göd közkedvelt részén, Alsógödön kínálunk megvételre egy 100 nm -es, önálló családi házat, amely 448 nm -es telken helyezkedik el.
Az 1972-ben, két ütemben épült téglaépület felújítandó állapotú, így új tulajdonosa saját igényei szerint alakíthatja ki álmai otthonát. Az ingatlan elrendezése: a földszinten tágas nappali, két külön nyíló szoba, konyha, étkező, kamra, fürdőszoba, külön wc és közlekedő található, míg az emeleten két kisebb méretű helyiség kapott helyet.
A ház külső nyílászáróit már korszerű műanyag ablakokra cserélték, azonban külső hőszigeteléssel nem rendelkezik. A tető felújítást igényel.
A telek kis előkerttel és füvesített hátsó kerttel rendelkezik, ahol gyümölcsfák is találhatók. Az udvaron egy bontandó melléképület és egy fedett, oldalfal nélküli tároló is helyet kapott. Parkolás megoldható a saját udvarban, illetve kényelmesen a ház előtt.
Az ingatlan egyik legnagyobb értéke a kiváló elhelyezkedés. A csendes, kertvárosi környezet mellett minden fontos szolgáltatás könnyen elérhető: óvoda, iskola, bevásárlási lehetőségek, buszmegálló és az Alsógödi vasúti megálló mind gyalogosan megközelíthetők. A Duna-part mindössze 10 perc sétára található, Budapest pedig az m²-es úton gyorsan elérhető.

Ha olyan ingatlant keres, amely kiváló lokációval rendelkezik és saját elképzelései szerint újítható fel, ne hagyja ki ezt a lehetőséget!
Referenciaszám: M330260
Energetikai tanúsítvány nem áll rendelkezésre.
Az OTP Ingatlanpont, mint egyetlen közvetlen banki hátterű ingatlanközvetítő társaság teljes körű ügyintézéssel áll az eladók és a vevők rendelkezésére! A kínálatunkból választott ingatlan finanszírozásához minősített fogyasztóbarát, piaci és kedvezményes hitel- és lízingkonstrukciókat kínálunk (lakásvásárlási hitel, CSOK plusz, szabad felhasználású hitel, babaváró hitel, céges hitelek, pályázatok, amennyiben az ügyfél és az ingatlan megfelel a feltételeknek). Az adásvételi szerződés megkötéséhez igény szerint megbízható ügyvédi közreműködést biztosítunk, és segítséget nyújtunk az adásvételhez kapcsolódó egyéb ügyek intézéséhez. Ha az új ingatlana megvásárlásához a jelenlegi ingatlanát el kell adnia, abban is szívesen segítünk.

Referencia szám: m330260-ml Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!

Felkeltette az érdeklődésed ez az eladó gödi felújítandó 2 egész és 1 fél szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg minden fontos részletet erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Göd oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó háznak az ára 85 000 000 HUF és mivel az alapterülete 100 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 850 000 HUF/m2.

Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Takács Zsuzsanna összes hirdetése között, vagy akár a/az OTPip Budapest XIII. kerület Lehel utca 50 - OTP Ingatlanpont Iroda összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal