Eladó újszerű állapotú ház - Görögország, Fratta-santa Caterina (16597324)
+ 19 fotó
hirdetés 1. fotó

Eladó újszerű állapotú ház Görögország, Fratta-santa Caterina

árcsökkenés figyelő
Kedvencbe Megosztás Árfigyelő
Kedvezményes lakáshitel ajánlatok
1 100 000 EUR

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Fratta-santa Caterina
  • Kategória:Ház
  • Alkategória:Családi ház
  • Alapterület:520 m2
  • Telekterület:nincs megadva
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:6
  • Állapot:Újszerű, kitűnő
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Tetőtér:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Pince:Nincs
  • Parkolási lehetőség:nincs megadva
  • Fűtés:nincs megadva
  • Bútorozottság:nincs megadva
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
  • Üzenetküldés
  • Hívás
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom
Eddie
Eddie
Rejtett telefonszám.
Írj üzenetet a hirdetőnek.
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: 11226RC57066
ingatlan mutatása térképen

Hitel ajánlat

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó ház Fratta-santa Caterina

Hagyományos kőfarm tornyokkal és loggiákkal, közös úszómedencével és kerttel Sole Cortona, Arezzo. A Toszkán vidéken egy jól szervezett magánkomplexumban található a La Leopoldina, modern kényelemmel, csodálatosan felújított állapotban.
Ez a Leopoldina-stílusú egyedülálló mintakép. Egy óratorony, tornyok és íves loggiák jellemzik. A 17. és 18. században épült, helyi természetes kőfalak, terrakotta elemek és íves nyílások jellemzik.
Az egész komplexum átalakult, elbűvölő vidéki környezetet teremtve ösvényekkel, kerített parkkal és panorámás közösségi medencével, amely a zöld gyephez és a kikövezett napozóteraszhoz kapcsolódik. A magánmedence is rendelkezésre áll.
A házban három cella található az alagsorban, amelyek tárolásra hasznosak. A földszinti és az első emeleti részen három független egység található, mind különböző stílusban és jellegzetességgel, magas mennyezettel, terrakotta padlókkal és a Toszkán házakra jellemző rusztikus hangulattal. Az egyik egység az első és a második emeleten van, bejárattal a loggiához és hálószobával a toronyban. A másik két egység közvetlen hozzáférést biztosít a kerthez. Minden ablak és ajtó fa kivitelű, szúnyoghálóval felszerelt. Így át lehet alakítani egylakásos lakássá vagy megtartani a jelenlegi elrendezést nyaralóapartmanokként. Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait


Felhívom
© megveszLAK.hu
Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal